Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Tet jsem si vzpoměl na hru Northmark: Hour of the Wolf

    http://games.tiscali.cz/northmark-hour-of-the-wolf-15133
  • Sakra. Vubec to nevypada spatneeee.... Predem uz vim ze jim nakou tu stokorunu upustim.
    Tesim se. Karetni hry ja rad a videt nove karetni hry je prijemna udalost. A jeste k tomu pridej hexy no neni to mokry sen? *1*
  • Lidi tak chváli tyhle karetní strategie či co to je, měl bych neakou zkusit.
  • Jsem jedinej kdo si při pohledu na ty kralíčky co jsou vidět v tom traileru vzpoměl na TBBT a tajemné válečníky z Ka-ah?
  • Nejlepsi je HEX!
  • ucho
    a kde je ten trailer?
  • Nevím, jestli víc věřím tomuhle, anebo Hearthstone od Blizzardu. Snad budou super obě hry...
  • Tushan
    škoda že u těch karetních her to dopadá tak že 90% kartiček je bezcenej odpad.

    ale hra vypada dobře
  • az vyjde karetni hra co ma vsechny karty a ne "super" obchod tak si ji poridim.. do te doby na to z vysoka.... uz jsem totiz utopil moc v magicu, starwars i poxnora.. takze fakt nee.. uz jsem vylecenej.. stejne tak jako z F2P mmo :D
    • http://hextcg.com/

      pve dungeony , raidy, vse komplet zadarmo
      pvp nutne zakoupit karty nebo je vymenit za pve na aukcnim dome (jo a pvp karty se daji pouzit v pve ale pve karty jsou silnejsi protoze jsou jen na pve)
      existuje i for fun format a to pve a pvp ..kde jsou ale silene comba :-)
      • to ale ještě nejede, ne?
        • nejede , kickstartuje se...ale doporucuju se mrknout, hlavne vyvojari diskutuji , jsou i na forech..dokonce jim muzes zavolat na telefon..:D
    • presne je to jen zdimacka na prachy nic jineho klidne si za takovou hru zaplatim pokud dostanu vsechny karty v cene, ale nejake dokupovani balicku FCK
      • To je sice možné, ale spousta karetních her se dá hrát aniž by jsi do nich dal jedinou korunu. Ty výsledky pak sice nestojí za moc, ale některým si stačí zahrát a nutně nemusejí být the best of the best. Bez toho obchodu by to podle mě i hodně ztratilo, protože u hodně karetních her byla motivace, že jsem si vysnil nějakou kartu a tvrdě si ji vždy musel vybojovat. A tací, kteří jsou při penězích a mají ty nejlepší karty, tak v hodně případech s nima ani už nikdo nechce hrát a to taky není moc zábavné každému naložit, že si ani neškrtne.
        • Ano jsou tu karetni hry ktere kdyz si koupite tak mate vsechny pohromade. Treba takove Prsi, Marias, Oko bere nebo treba Cerny Petr. Doporucuju, tyto hry nemaji zadne microtransakce.

          Jsou tu ale pak Karty Sberatelske a bohuzel ty bohuzel jak nazev napovida nam vsechny ze zacatku nikdo neda. Tvurce nas totiz nechce osidit o ten sberatelsky zazitek kdy dostanete novou karticku a vy ji hnedka fetujete ocima jestli je dobra nebo smejd.

          Samozrejme, ceny musi byt rozumne tak aby to bylo dostupne co nejvetsi skupine lidi ALE stale delalo profit lidem kteri na tom pracovali aby meli na najem, ucty, jidlo a chlast a cigara a na dalsi praci rozsireni te hry. Nekteri vyvojari asi spatne pochopily slovo microtransakce nebo si proste vyskrtli tu micro cast protoze jsem byl hodne zklamany ze sposty applikaci a jinych karetnich her ktere delaji tu samou chybu. Jsou nenasytni a castky strasne dymenzuji. Dle me uspech vezi prave v tech malinkych castkach kdy ja objetuju par centu za kartu a kdyz zjistim ze je to smejd... neva bylo to par centu. A kdyz prijdu na dobrou kartu budu happy a kupuju dal a dal a dal. Kdyz ale musim dat 5 euro za gambl ze nevim co z toho vyjde. A nevyjde to, a nahodou to nevyjde dvakrat. Tak to uz clovek pravdepodobne dal zkouset nebude. I clovek co na to ma se na to vykasle.

          Uvidime jak vubec bude tahle hra fungovat :)
      • v poradku, kdyz na to nemas tak na to nemas :-)
        • Jo, protoze ten kdo ma penize ale nekoupi si neco neb to nechce, nebo si o tom mysli ze to je predrazeny kram (coz par pixelu urcite je) na to vlastne nema. *15*
          • predrazene=nemas na to :D, kup si nejakou slevu ,-)
            • Ty mas problem s pochopenim co znamena mam na to ale nechci to? *7*
  • BoB.2
    Super další karetní hra v češtině já mam snad letos narozky nebo co. *15*
    • Ne, jenom dobu výskytu :D
    • Co teprve až se naučíš anglicky...
    • Preed
      Narodeniny mas snad kazdy rok ;p
      • Trisska
        Ale kdyby se narodil 31. února tak je má jen jednou za 10 let.
        • Tos zabyl brácho!
        • potřebuju posily Trollí Boss je tady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit