Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Které Saints Row byste doporučili? Uvažuju, že si nějaké koupim, ale nevim jaké.
    • Osobně mi přijde nejlepší trojka, celej gameplay je lepší než ve dvojce a je tam super humor a hlavně jde o město, auta a ostatní vozidla a příběh je docela dobrej, čtyřka mě bavila taky, ale už nemáš absolutně zájem o nějaký cestování po městě, tunění aut a tak, protože máš ty superschopnosti.
      • Vzal jsem trojku:) Beru to jako takový kompromis. Z informací, které jsem dostal a zjišťoval, jsem usoudil, že trojka by mi mohla sednout nejvíc. Na Steamu byl víkend zdarma a k tomu sleva, takže za kilčo paráda, navíc jsem si to mohl nejdřív vyzkoušet. Musím říct, že to vypadá parádně. Běhá to ok i na šest let starém stroji. Udělal jsem si pěknou hrdinku a nemůžu se na ní vynadívat:D Ty stíny a odlesky na jejím zadku, to je něco:D Jinak díky za info.
        • Jack1947
          Dvojka je ale lepší hodně souvislostí si pak spojíš no ale jak myslíš. I když mně pak začla padat když jsem si do ní dal nějaké ty mody - vylepšení. Chtěl jsem zkusit MP ani jsem se k tomu nedostal. I když tady MP to je trochu přitažené za vlasy.
    • Vogon
      Čtyřka je nejlepší, ale doporučuji si předtím zahrát alespoň trojku, abys aspoň trochu znal postavy.
    • Jack1947
      1čku bohužel jen na konzole to bylo super pak 2jka od 3jky se to začalo eeklit. *3*
    • Trojku
  • Náplň Saints Row je taková divná ... je to ztřeštěné, to ano .. ale mohli by přidat pár věcí, chybí mi tam třeba možnost na ulici srazit k zemi chodce, a narvat mu dildo do řiti, nebo čapnout poldu a krýt se jím jako ve filmu ... a vylepšit lítání a seskoky padákem ..
    • XorxoxTalarius
      Vse vyse popsane jest v SR mozne :)
  • Jack1947
    Hmm, od prezidenta až do pekla. Navíc bude zpátky Johnny !!! (R.i.P)

    Super, super.
    • Ten byl zpátky už uprostřed 4.
      BTW datadisk k datadisku ?
      • Jack1947
        Jo jasně ale nebylo to úuplně ono tady bude hlavní náplní. *4* Njn, alke ani ne tak datadisk jako standalone datadisk to už je doba kdy byl nějaký 000 bez DLC.
  • TheGGG
    Tak na todle se dost těším, konečně nějaká prča.
  • No teda restart jako GTA IV raději ne. To byl IMO rozhodně nejnudnější díl celé série.
  • Hnisavec
    v IVke som si urobil "Nicki Minaj" s velkým zadkom v obtiahnutých legínach a s fialovým dildom tam vymlátil celé mesto.....kam sa hrabe GTA *14* *3* *15*
    • Draken69CZ
      Super další pohled do tvé pochroumané mysli.
    • si divnej no
    • Jak malo staci ku stastiu.
      • Jack1947
        Ani to tolik nebolí pak těmi mínusy, he. *4*
        • Este stale vedies smutny zivot, vedeny obsesiou detinskymi hodnoteniami? V skolke si dostaval malo vceliciek a vela prasiatok? Mne su ukradnute, takze kludne nech mi ich nasadzu milion, ich to potesi a mne je to jedno, takze spokojnost na oboch stranach.
          • Jack1947
            To nebyla ale reakce na tebe lol, ale na pána Hnisa. *4* Strašně mně bolí že mi nějaký nevycválaný blboun vsadí mínus nebo mám spíš říct strašně mně hřeje u srdce že má někdo o někoho jako já zájem? *15* *2* tak či onak mám je jak říkáte vi v p-či. *5*
            • Jack1947
              Čemu? já se jen vždy nad tím pousměju tot vše. *3*
            • Tak potom pardon. Ale neni to prvy raz co minuskovanie spominas, tak sa potom necuduj.
      • TheGGG
        Není nad prosté radosti všedního dne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit