Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S dalším a dalším dílem je to větší a větší tragédie. Season 1 byla super. Tohle už je celkem o ničem.
  • miccckel
    Uvítal bych rozvinutější příběh postav z DLC 400 days, když už jsme si to rozehráli tak bych bral abych snima mohl prožít víc než ten zlomek..Nebo by mohli do dalšího DLC dát třeba další osud Lilly z 1 série.Takhle mám pocit že to do budoucna nebude už takový jako když byla Klem s Leem a svojí skupinou..
  • Prvá séria bola skvelá, v tejto sa mi niekedy zastavuje rozum nad tými voľbami a totálnou nezmyselnosťou a hlúposťou konania postáv. Skôr ma zaujalo Wolf Among Us tak isto od Telltale games.
  • miccckel
    2 sezona je pro mě osobně trošku zklamáním..Bez Leeho , Omida, Christy to není ono , té nové partiččce sem zatím nepřišel moc na chuť , ale zmrtvýchvstání jedné z nej postav 1 sezony snad děj hry konečně změní..
  • už aby to vyšlo celý abych si to mohl koupit a hrát nepřerušovaně :-D
  • sugyn
    Super, zrovna dohravam season one. Bavi mne to.
  • skvělé už se těším The Walking Dead první a druhá serie games patří mezi jedny z nejlepších episodních her vubc a zhodně silným příběhem , *5*
    • Český jazyk ty trénovat musíš, mladý padawane.
  • "Vyjde možná dřív, než byste čekali?" Co to je za kravinu. Vždyť ta epizoda měla vyjít před několika týdny, ale pánové z Telltale si přesto vzali na triko další dvě hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit