Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gurus
    Jop jedničku jsem si užil i když mi nepřišla tak pokroková jak jí Moulinex prezentoval....btw v ty době ty jeho hry nic moc...

    Škoda, že byl Fable tak krátká hra a jak sem psal výše nebyla to co od ní lidi čekali.
  • První hra kterou jsem kdy hrál jen mě mrzí, že nevyjde na PC *13*
  • Pilgrim66
    Hra mého dětství. Pamatuju, jak jsem ji jako prcek dostal k vysvědčení. Achjo, letí to.

    Btw, nasel jsem ji tady na Games recenzi jsem mel vytisklou a asi 5x ji cetl, protoze jsem si tenkrat samozrejme mohl vybrat jen jednu hru.
  • Prosím, ať to vydají i na PC, jedničku jsem si náramně užil a rád bych si ji zahrál znovu v HD *14*
    • Zkus se podepsat pod petici, treba nic nezmuze a treba jo.. kdo vi :)
  • Škoda, že není taky na ps3, jedničku jsem hrál před několika lety na pc a byla to paráda, tak bych se k tomu v hd rád vrátil...
  • Na Fable sere pes.
    • Asi jo, ale kdyby byl na PC tak verim, ze by se na nej tolik psu nevys.... uvidi se, zda petice neco zmuze :P

      http://www.change.org/en-CA/petitions/microsoft-lionhead-studios-make-it-pc-users-possible-too-to-decide-once-again-about-albions-destiny
  • Jack1947
    Vzgledem k tomu ze jsem hral az... 2,3 dil a (dohral jen 3). Je pro me oznameni Fable Anniversary celkem mila sprava, pac si budu moct zaparit Fable1 v HD grafice a nemusi me trapit ze bych snasel na dnesni dobu slabsi grafiku. Stejne si uziju tehdejsi hratelnost + neco navic. + Snad to trochu zhladi to sucho v krku. Ktere mam z nedostatku her. *4*
    • . spatne misto
  • Tak, nedoceněná hra, nekonečné hodiny zábavy... byla to hezká hra a měla asi 15 hodin i s datadiskem. Kdyby Molyneux nebásnil o nejlepší RPG všech dob, mohli jsme na ní dneska s láskou vzpomínat. Takhle je to spíš začátek Molyneuxova pádu - maximální zjednodušení všeho, dětinská grafika, krátká hrací doba, pár hezkých nápadů.

    Fable vyšel v době, kdy se ještě běžně hrály oldschool RPG a z řečí Molyneuxe (a vzhledem k jeho minulosti) jsme čekali hru formátu Elder Scrolls nebo Might and Magic. A dostali jsme šmajdavé a malinko srandovní dobrodružství na 15 hodin.

    Dnes nás Peter láká na Godus a pláče, že všechno, co udělal pro Microsoft, byl omyl. Nevěřme mu ani slovo.
  • A na PC to nevýjde v HDčku?Rád bych se k tomu vrátil.
    • Nevyjde, a pry ani na tom nedelaji, co jsem cetl okolo.
  • MidnighT91
    Kdyby radši vydali dvojku na pc...
    Btw: marně čekám kdy se tu konečně objeví Tomb Raider II - III Anniversary, páč jedničku jsem si náramě užil...
    • Mortuus
      Všechny starý Tomb Radier se daj koupit na GOGu a jsou pořád velmi dobře hratelný.
      • MidnighT91
        Tak samozřejmě já je mám doma a na GoGu je všechno, ale mě jde o to aby udělaly to samé co s jedničkou tedy anniversary...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit