Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No, tak mod contracts vypada celkem dobre, vydani uz je znamo, tak ted uz jen cekat a tesit se...
  • Menorri
    Po velmi dlouhé době přemýšlím o koupi nové hry..... *4* ....bohužel na videu bylo vidět že gameplay je na konzolých a proto se ptám: "Bude to jeden z dalších ubohých portů z konzolí na PC nebo je vývoj oddělený?" *13*
    • Spíš než video z konzolí to může být hrané na PC jen s připojeným ovladačem *3*
      • Menorri
        NN v pohybech jsem to tentokrát nepoznal ale spíš v menu s těmi jejich lentilkami -A-,-B- a bůh ví jaký další..... *1* *1* *1*
    • Všechny díly Hitmana se hrajou dobře na PC.Takže si myslim,že absolution nebude vyjímka a nebude to jen nějaký port na PC. A navíc Square Enix poslední dobou dělá celkem obstojný a zajímavý hry. Takže bych se opravdu nebál
    • Keyz
      Proto mně strašně vadí,že nedělají dema jako kdysi.To si člověk hru vyzkoušel a zjistil jak co funguje (ovládaní,hra samotná..) a pak se lehce rozhodl.
      I film a knihu je možné si "vyzkoušet" k filmu je trailer a u knih dávají často několik stran k přečtení.
      Zde je sice trailer ale to je na prd.Je to hra ne film.

      - Jediná možnost je to někde sehnat vyzkoušet a pak a se rozhodnout.To je ale taky na prd.Pak je již velice snadné si to prostě nechat a nic neplatit.Kdyby bylo demo tak by to bylo lepší.Asi si nejsou jisti kvalitou své hry.
      • DusanMPupak
        Ony už neexistují obchody s hrami, kde si je člověk může zkusit zahrát?
        • Menorri
          V dnešní době už ani ty obchody nejsou *9*
    • kubi-wan
      Tak snad v IO Interactive nejsou úplný amatéři... tak jako tak, s gamepadem Hitmana určitě hrát nebudu.
  • Bude originální vydání obsahovat i tu SNIPER CHLANGE? Nebo si musím objednat limitku?
    • nemusis muzes si koupit sniper chalenge zvlast + spolu s hrou cena za ni se ti od ceny hry odecte: http://www.jrc.cz/hra_pc_hitman_sniper_challenge
    • nebude obsahovat, musis mat limitku, ku ktorej ti potom pride po vydani hry druhy kod, s ktorym mozes bonusy zo sniper challenge sparovat s absolution
  • To teplé lidské slovo vždy potěší *1*
  • No, im not buying this
    • To já mám naopak po každém videu chuť si to okamžitě předobjednat, zatím se ale držím na uzdě a počkám si na výsledek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit