Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký, ale byl bych radši kdyby se Paradox soustředil na nový Mount and Blade *4*
  • Cert vem grafiku, hlavne kdyz zas budu moc velet flotile. :-D
  • Moc pekne ale kedy uz vyjde nejaky poriadny simulator plachetnic.... *7*
  • Redaktore, naučte se konečně, že nejlepší hry jsou ty, kde si hráč nemusí všímat grafiky (ať je dobrá nebo špatná), protože je úplně pohlcený herními mechanismy. A tohle Paradox umí zařídit. To z něho dělá naprosto výjimečné studio.
    Neboli na co je hra, která je úplně blbá, ale média z ní udělají modlu, protože 80 % rozpočtu šlo na grafiku? Pro mě na ho, protože taková hra stojí 1500 Kč a je užitečná tak 5-10 hodin, zatímco hra od Paradoxu s nápadem (klidně recyklovaným, ale vlastním a jedinečným), malým týmem nadšených vývojářů a horší až "žádnou" grafikou mě zabaví na rok(y) a stojí 200 Kč.
  • Že by remake Fleet command v horší grafice? *1*
    • Vypadá to jako Fleet command...tak tleskám, kéž by zažil reinkarnaci.

      sakra tys mi to vzal přímo z huby
    • Grafika je dost lepsi jak ve Fleet Command, je to taky pres deset let stara hra.
      Ale co se týka vybuchu, animaci a modelu poskozeni, tak je to tragedie, snad s tim neco udelaji, zas nadruhou stranu tam nemusel byt 3D pohled vubec.
  • Kdy přesně přestali vývojáři vymýšlet originální hry ? Panebože, jen jsem viděl NATO vs. Russia tak mě přešla chuť. Čína už taky nic moc originální, ale ještě je tu Indie.
    • Vis kdy vyšla naposled podobna hra? je to vic jak deset let. Dalsi vec je, ze USA, Rusko, Cina a Indie jsou jedine staty, ktere maji nejake to namornictvo s kterym se musi pocitat. Takze NATO vs Rusko je jasna volba.
    • pan je zrejme fajsnsmekr, takze je libo naky poradny sci-fi jako sjednocena afrika vs zbytek sveta?
  • Konečně někdo dělá náhradu za Fleet Command, nemůžu se dočkat.

    Letos možná ještě vyjde Command: Modern Air/Naval Operations, něco podobného, akorát víc komplexní a bez 3D grafiky.
    • No z traileru toho zatím moc vyčíst nejde, ale taky se mi hned vybavil parádní Fleet Command, ikdyž tohle tak komplexní asi nebude.
      Jinak díky za info o Command :)
      • Tady je informací k Naval War docela dost

        http://forum.paradoxplaza.com/forum/forumdisplay.php?589-Naval-War-Arctic-Circle
  • ja sem si skoro myslel ze to je ta hra lodě :D
    ale paradox je skvělé studio a to že vyrabí hry s řekněmě herní grafikou velice výtam
    az jednoho dne bude EU4 nebo crusader king3 s 3d bitvami tak se z tý hry zblaznim stestim *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit