Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rorschah
    nechci být skeptik,ale filmy jsou filmy a hry jsou hry. dva rozdílné světy, které by se neměly míchat.. vypadá to totiž pokaždé docela tragicky směšně ... ať už se jedná o profi nebo indie scénu ...
    • Ano, hry a filmy jsou to dva rozdílné světy které míchat nejde ale neznamená to že hru nejde zfilmovat. Některé akční FPS mají zajímavější příběh než některé pseudo-kvalitní filmy. Třeba kdyby udělaly film DOOM na námět hry DOOM 3 tak by to mohlo být zajímavé, samozřejmě je třeba pro film přizpůsobit a rozvinout příběh a jeho zvraty a akční scény. Jenže jak to dopadá v praxi to je tragédie... zrovna u filmu DOOM *11* *11* *11* Už ani v kvalitní zfilmování akční hry nedoufám.
      • Rorschah
        yep. s tim DOOMEM jsi to vystih. na scene se tusim objevil i Bloodrayne (o jeho kvalitach se tu radsi ani nevyjadrim :D)
        • Jo jo... u filmu DOOM na celé věci nechápu jednu věc... jak mohl vlastník značky DOOM povolit takto nazvat film, který byl jasný propadák a ještě z námětu hry DOOM neměl prakticky nic? Docela by mě to zajímalo, opravdu jsem nad tím kroutil hlavou po 20 minutách toho filmu. *9* Zrovna u hry která má silnou pozici v herním průmyslu. No dějí se to ale věci v herním/filmovém showbyznysu. *11*
  • Cajk
    Snad to neskončí jako věci od Purchase Bros a dotáhne se to do konce:)
    edit: hele, konečně vyšla Escape Part2!! jdu koukat.
  • Přesně... Pills here :D Tak je to jenom trailer, ve filmu určitě dodají... :D
  • MishKonn
    Hmm, asi zatím nejlepší digitální modely vrtulníku, co jsem ve fanfilmech viděl. Otázka je, jak vypadají v HD.

    edit: Pořád dobře, hmm!
  • Těším se na Luise.Můj oblíbenec vždycky pěkně řval, když ho hunter porcoval. :D
    • grabbin pills! Louise mám nejradši.. vždycky jsme si dělali srandu, že černoch musí umřít jako první (klišé z amerických horroru)
    • on řve pořád :D první čtyřka je mi mnohem víc sympatická než postavy ze dvojky *5* hlavně ZOEY *2*
      • Jo všechny postavy z L4D1 jsou skvělé a Zoey je prostě nepřekonatelná. *14* V L4D2 jsou postavy slabší ale taky v pohodě ale zvykal jsem si na ně dost dlouho než jsem je začal vnímat víc.
        • Nick je super. Ma jen tu nevyhodu, ze si ho vzdycky diky jeho bileho obleku spletu se zombikem.
  • super, jen mi tam chybělo PILLS HERE!!! *4*
  • naopak zatim celkem dobry .. spis se obavam jak zvladnou akci ..
  • No nic moc zatím, doufám že to bude na motiv L4D a nezůstane z toho jen název.
    • ses retard? cop bys chtel? vzdyt ej to ejn trailer... a ten splnil to co ma trailer delat.... efekty jsou good, a zpracovani kamery taky vypada good..... ale co bych cekal za komentar cloveka co zere CoD filmy ze?
      • Má předchozí reakce byla pro: "cr8g"
      • Obvykle na hulváty a primitivy nereaguji ale dělám výjimku. Člověk chabého rozumu hledí hlavně na efekty ale člověk požadující kvalitu hodnotí myšlenku a potom efekty. Z mého příspěvku je docela zřejmé co mám na mysli. Z traileru není moc poznat o co jde... vlastně vůbec, to že jde o L4D tak to musí mít napsané... Ale tupá masa ovcí neřeší jestli má něco myšlenku, stačí aby to bylo napsané a plus nějaký efekt... a ovce je z toho vedle *1* *1* *1*

        Co má být na tomto traileru uspokojivého? Koukám že tu všichni vrkají... Není divu kam herní svět spěje... když je takových většina. *11*
        • Nic ve zlém, ale ve chvíli kdy uvidím hlavního hrdinu v "plné kráse" mi je jako fanouškovi předlohy jasné o co jde ;) Ani první trailer na poslední Star Trek nebyl zrovna dvakrát výmluvný :D
          • Přiznávám že když se objevil hlavní hrdina Bill tak mě to docela nadchlo ale i tak co jsem psal předtím tak za tím si stojím.
      • Jak se říká - existují dva druhy lidí na internetové diskuzi.
        Chytří napadnou myšlenku, pokud se jim nelíbí.
        Ti bl...err...řekněme ne ti chytří napadnou autora. Nízký věk budiž Ti omluvou.
  • "dědek" je podobnej predloze :) jinak nic moc
    • Vole, jak nic moc? Je to fandovskej film....jestli dokazes udelat doma na koleni neco lepsiho, tak se ti opravdu uprimne poklonim....jinak jsi pro me jen prechytralej ubohej looser.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit