Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rad bych se mrknul na videjko z kooperativniho hrani.
    Coop me vzdycky hodne bral, prece jen radeji s kamosema spolupracuju, nez bych jim vystreloval mozky (i kdyz besneni v Duke Nuke 3d nebo Blood 1 melo neco do sebe).

    Ohledne tohohle aktualniho videa, nelibilo se mi, jak rychle nepratele umiraji, ale treba je to jen na nizkou obtiznost.

    Jinak grafika a vzhled post apo sveta super, po F:New Vegas dalsi rezba z prostredi, ktere se mi libi.
  • bozeee to zase nekdo nudil ze vytvoril takovou Arkadovou sracku picovina na entou fakt
    • A co jako od ID cekas? Vzdy delali arkadove strilecky a slo jim to vic nez dobre. Pokud to nepohnoji tim, ze budu muset kazdou chvili jezdit autickem (nemyslim, ze to bude zabavna cast, aspon pro me jako FPS orientovaneho hrace) bude to luxusni vyvrazdovacka a tak to ma byt. Na nejakou vazneji branou strilecku tu bude Battlefield3 a jemu podobne.
  • vypada to jako Borderlands ktery ma take lepsi (komiksovou) grafiku.
    • Trochu bych to opravil. To Borderlans vypadá jako Rage. Na Rage se začlo pracovat dřív než na Borderlands, a doufám, že to podle toho taky bude vypadat - navíc v rukou ID Software. To co tehdá předvedli v Gearboxu moc přesvědčivý nebylo. Pandora hezká, zbraní tuna, RPG prvky sedly, i grafika by ušla. Ale zabili to totálně nezáživným gameplayem alá jdi 3x na to samý místo a zabij tam pokaždý někoho jinýho. Děj poddružnej a co je pro mě dodnes nepochopitelný.. jak Gearbox na starým, známým a hw naprosto zmáknutým UE enginu dokázal hru tak doprasit. Že mi na slabší kartě klesl se stíny framerate na polovinu se mi nezdá, ale snad bych to i přijal jako fakt. Jenže to by si na fórech nesměli stěžovat lidi s GTX 295, že jim to víc jak 40 fps naplno nejede *1* A to to ještě na nVidiích relativně šlapalo, nedej bože ATIny... Tak nějak si od tohohle slibuju vymazlenej postapokaliptickej svět s parádní grafikou (ta už je z gameplay videí zaručená), dobrou optimalizací (to v ID umí a Rage má na obou konzolích tuším běžet 60fps), hutnou atmosférou (zatím taky vypadá slibně) a pořádným gameplayem. Buggy mě nechávají chladným. Tak snad mě v ID nezklamou *4*
  • Grafika, teda spíš grafická stylizace hry se mi hrozně líbí. Je to v té dnešní záplavě, super realistické grafiky, příjemná změna. Vždy jsem říkal, že hry by se měli posunout spíš na hranici uměleckých děl, než na nějaký prachy vydělávající rychlovky.

    Hmm zvuky jsou opět slabší, tohle id soft nikdy moc neuměl. I DOOM3 je měl horší, co se zbraní týče. Tak teď jen doufat, že tenhle mix závodů a střílečky bude vypadat dobře. A že závody nebudou jen nutným fillerem, ale věcí co budete chtít dělat.
    • no nevim nevim, ale zrovna doom3 měl zvuk dobrej, viz nabíjení plasmový pušky
      • Proč myslíš, že fanoušci dělali ssvoje audio k tomu. To pak teprve znělo.
    • Kez by se aspon grafika posunovala k realu. Ja kdyz vyjdu ven, tak nemam pocit, ze vsechna bila kolem me sviti a kazda vec, co se pohybuje rychleji nez 5km/h je rozmazana...
      • Sign...
  • Vyzdvihl bych hudbu a to je tak všechno. Na prdel jsem si konkrétně z tohoto traileru nesednul.
    • Topfer
      Úmyslem tohoto traileru nebylo nikoho posadit na prdel, ale představit pár zbraní *3*
      • No jo, ale určitě by bylo lepší, kdyby i takový obyčejný trailer představující pár zbraní posadil na prdel, nemyslíš? *3*
        • Topfer
          No to máš pravdu *3*
        • fallout
          Tak to jo... kdyby jsi to tak napsal hned, tak bych souhlasil *4*
  • Jako celkem se tesim, vypada to slusne, jedine co mohlo byt lepsi jsou tedy obcas pohyby postav a jejich nasledne umirani, ale to meli uz u Dooma 3 a take jsem to nejak prezil *3*
  • tohle jsem už hrál jmenovalo se to doom 3 a melo to stejnou grafiku.
    • Spades
      Tak to si asi iDu ukradl engne iD Tech 5 a nasazel do dooma 3, kterej pohani iD Tech 4...
      CG si mastny hacker a jeste lepsi programator, kdyz jsi to vsecko dokazal rychleji, nez iD...
  • Koukám, že se to od iPhone verze téměř nezměnilo, jen grafika o malinko lepší, jinak stejně bezhlavá a sterilní akce... nuda.
  • KIMCID
    nebudu soudit hru podle nic neříkajícího videa.Necháme se hold překvapit. *3*
  • to si delaji prdel ze ma v jedne ruce dalekohled a v druhe pistoli a takhle si zoomuje :) .. jinak klasika, nic extra .. dulezite je jake bude zpracovani recoilu, ucinku, pruraznosti a celkoveho pocitu, ze postava ma neco v ruce a ne maketu z polystyrenu jak je dnes zvykem ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit