Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečné !!! transformeři mají ten správny design a vypadají jak mají !!!! :)

    ted este ta hratelnost no :-/ bojim
    • Transformes War a Fall of Cybertron měli lepší design než tady ty anime plky, které zaujmou Japonce nebo veteránský 'fandom', který nedokáže připustit změny v zavedené kaši..FoC a WfC měli unikátní kompromis mezi tímto anime stylem a Bayformers stylem, který mám stejně nejradši, roboti tam vypadají nejuvěřitelněji, nechápu ty co čekali že ve filmu pro dnešní mládež budou roboti skládající se v simplistické barevné kostky a z nich během dvou tahů na auta, cartoon styl se do real life na velká plátna fakt nehodí..a do her jen pro děti..co jsem viděl titulní obrázek, už jsem za tím viděl hru pro děti..což asi taky bude (předem to neznamená že ten kdo ji bude hrát je pro mně děcko, jen mi příjde zaměření hry jako takové pro děti)
  • Boží, vypadá to přesně jako ten starý dobrý animovaný seriál Transformers. Mnohem příjemnější, než celá ta naleštěná šaškárna od Baye.
    https://www.youtube.com/watch?v=HJCmwtKFrP4
  • Tak to určitě, je super-hnusná... *8*
    • Chim
      Zase další hipster... *1*
  • Lukyz
    Tak pokud to nebude na štíru s hratelnosti, tak je to rozhodně lepší, než se zbytečně snažit o realistickou grafiku, která vzhledem k nízkýmu rozpočtu bude vypadat o několik řádů hůř.

    Navíc vydání hry nejde v ruku v ruce s vydáním dalšího (6?!?) filmu, takže by snad mohlo jít i o plnohodnotnou hru a ne jen o takovej sidekick *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit