Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Predchádzajúci Transformery ma bavili a zdá sa, že pri tejto hre to nebude inak. Až dohrám Darksiders 2, tak asi skončím namiesto Sleeping dogs pri Transformeroch. Počas sledovania videa som mal pocit, že sa dívam na pôvodných transformerov z roku 1986, pri ktorých som vyrastal. Ou je
  • doporucuju, ta hra je fakt skvela, minimane stejne jako predchozi dil. Metroplex rulez :)
  • hmm, lol. to dneska mohou receenzovat už i ženy *7*
    • DeathOnVacation
      A ty jsi určitě ukázkovej příklad chlapáka, co? Jdi si radši udělat sendvič.
    • ... a trolove mohou psat podobne stupidni poznamky.
  • 7 je pre hru ako usita, hral som to a nevidel som tam nic zaujimave
    • jindra.veliky
      10 hodin dlouha kampan je dneska asi to posledni s cim muzes byt nespokojeny *3*

      *9*
      • Jack1947
        To bylo tak prinejmensim hodin pouhych 8, aspon si myslim.
  • War for Cybertron jsem koupil na Steamu za 5€ a bylo to prijemnych 8 hodin. dost se mi to libilo a tohle pokracovani ma byt ocividne ve vsem lepsi, takze to mam opet na wishlistu a pockam na nejakou tu slevu a hned kupuju :).
    • Áno, ale bacha na to, čo všetko sa môže stať. Ty im veríš a zrazu ťa rodičia predajú Paris Hilton! Život je sviňa, to ti poviem!
  • misho8723
    OT: Bude recenzia alebo videorecenzia na Dark Souls Prepare To Die Edition ?
    • janchor
      Bude videorecenze.
      • misho8723
        Vďaka za info
  • Těším se,předchozí díl byl příjemná večerní odreagovačka.
    • Proč mám pocit,že autorka War for Cybertron nehrála?
      • já mám taky ten pocit... mě už štve jen to, že z nějakého důvodů spousta lidí přirovnává a porovnávají ji s předchůdcem a to je podle nich Transformers- dark of the moon.... ten nemá s těmadle Transformerama víceméně nic společnýho...
        Jinak jsem za hru rád.... War for Cybertron jsem hrál a byla to skvělá hra... tohle bude určitě taky pecka....
        • jde o to, ze Dark of the Moon pochazi taky z dilny High Moon Studios... takze porovnani v ramci recenze je podle me spravne...
          • "Transformers: Fall of Cybertron is a third-person shooter video game developed by High Moon Studios and published by Activision. It is the sequel to the 2010 video game Transformers: War for Cybertron, and directly follows the events of that game as the Autobots struggle to defeat their Decepticon foes in a war for their home planet of Cybertron." Zdroj:Wikipedia Neberte to jako tupý rejpání,ale pro neseznámeného čtenáře by mohlo být matoucí,že jde o sequel,aniž to je v recenzi napsáno.
          • podle mě nemá... hry transformers, které vznikly podle filmu tak stály všechny za ho*no... teda musím přiznat že dark of the moon jsem osobně nehrál, ale z videí ze hry, trailerů atd mě prostě nijak neoslovilo...
            Hry Transformers War a fall cybetron jsou úplně jiné, jdou si svojí cestou, odehrávají se jinde... roboti vypadají jinak, podle mě lépe a celkově ta grafika té hry vypadá skvěle, tak správně tak trochu komiksově...
            Zkrátka Trandformers dark of the moon nejni předchozí díl, jak je uvedeno v recenzi.... předchozí díl této hře je War for Cybetron... *3*
            • Je to cybertron ne cybetron!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit