Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechybí tady číselné hodnocení? Jinak zas tak geniální to není. Za prvé je to poměrně krátký, zhruba 4 hodiny, což mě osobně ani moc nevadí, ale za těch pár hodin sotva ozkoušíte soubojový systém. Strom zkušeností tak moc nevyužijete, respektive moc potřeba ani není. Ve hře je docela dost cutscén a textu, což se dle mě ke hře moc nehodí a prodlužuje uměle hru. Hudba nevýrazná, grafika nádherná. Osobně se mi líbil Bastion mnohem víc.6/10
    • janchor
      Číselný hodnocení už do videorecenzí od Vánoc nedáváme (předtím se přebíralo z tý textový).
  • schumicrast
    Celý minulý týden sedí v redakci a dělá videohovory. Na začátku tohoto týdne vydá videorecenzi...... insomniak....
    • zdeeneek
      A nebo uz byla videorecenze hotova a cekalo se s vydanim az skonci E3, aby nezapadla v zavalu novinek z vystavy ...
    • a do toho jeste spustil novy web *8* *8* *8*
  • Genialni SONY misto aby to vydala na PS Vita, tak tim zesmesnuje PS4. To nepochopis...
  • Nástupce diabla tímhle směrem by se měli vydat tvůrci rpg her :))) lol to co je za joke ? to je flash hra ? :)))
    • Hlavne ne timhle smerem...
  • Výborná recenzem konečně s 1080p kvalitou. Mohli byste ji přidat i do podcastu, kameru na to snad máte :)
    • PreidaQ
      A ty potřebuješ koukat na ksichty lidí z Games v HD? Mě to úplně stačí takhle..
    • snad jen, že Transistor není pro ps3, ale pro "nextgen" *8* jináč je videorecka povedená!
  • firebug
    Strašlivě se na tuto hru těším! Bastion byl parádní. Kupoval jste někdo Transistor na supergiantgames.com? Není potom při aktivaci na steamu problém s nějakým regionálním omezením, nebo podobnou ptákovinou?
    • Black_Hand
      jestli si pamatuju dobre, pouzivaji widget z humble storu. pres nej das, ze chces transistor koupit. a pak se pres humble store se lognes na steam (podobne jako na mnohe weby pres facebook) a na uctu ti pribyde hra.
  • Díky za skvělou videorecenzi ^_^
  • Opět skvělá videorecenze... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit