Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tom_47

    F.E.A.R. jsem miloval, tohle si musím koupit. Díky za  recenzi. :)

  • medveddd

    Díky za doporučení, zkusil jsem demo a není to špatný, v první menší slevičce kupuju.

  • JohnyTheZik

    Uplne jsem tohle missnul, ale vypada to skvele, diky Pavle!

  • ALHAZRED

    Pavle, husta recenze, mluviš mi z duše, jenom bych rád vědel, co mají tihle borci společné s púvodními tvúci F.E.A.R. , protože mne se zdá, že hodně. HALLELUJAA F.E.A.R. NEVER DIE !! 😛

    • ALHAZRED

      Jako, trochu mi ta moje láska Alma chybí, ale jinak je to starý dobrý maso...

  • Gulivera84

    Nemame nejakej trailer nebo videjko....

  • Mimonaut

    Mno, je to fajn, ale občas se seknu za bednou která nejde bůhvíproč najednou přeskočit a chybí mi zaměřování na pravý myšítko. Rovněž tak přepínání crouch pomocí toggle mi moc nevyhovuje, mám radši hold. 
    Ale jinak je to masakr, na 5.1 bedničkách a velkým monitoru ve 4K dost immersive

    • to chybějící zaměřování je bohužel úmysl tvůrců a i přes rozpory v komunitě si to nenechali vymluvit a ve hře bohužel není....

    • To zamerovani je fakt hrich. Taky vyklaneni by bylo fajn. Ale crouch se tam da prepnout na hold.  Jinak ja uchcavam stestim, konecne neco akci pripominajici prvniho FEARa .

  • Hidden

    Uz z traileru Trepang vypadal, ze to bude docela rubanice a podle recenze koukam nezklamal. Jen hnidopisska poznamka - preklep ve "vysokoročtového". ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit