Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V MP asi nie, ale v SP môžu byť cheaty zábava. Kamarát si nacheatoval postavu v Torchlight a smial sa na číslach, aké mu to vypisovalo. Útok za 1 milión a dačo.
    A potom ma napadá zväčšovanie postáv v Gothic 1, naháč v Age of Empires 2, lietajúci hroch v Age of Mythology. Škoda že dnešné hry nemajú cheaty.
    • Kozy
      To jo, nejlepší způsob jak se dostat do hradu ve Starym táboře v Gothicu bylo nacheatovat jim tam trolla, nebo rovnou Spáče.
      • nebo probehnout s vytahnutou zbrani

        .. anebo pouzit teleporter
  • P2W jsou cheaty za prachy a jeste si to fanbojs chvali. Tak proc by free cheaty byly spatny? Jo, protoze z nich nic nekapne do kapsy... Pokrytectvi ftw. *15*
    • spousta cheatů na rust se prodává za prachy.. a představ si že existuje někdo takovej kdo nechce pw2 ve hře
    • herni prumysl je az po usi ve srackach...
  • Dobře jím tak mě v Rustu už 3x vykradli barák s pomocí wall clipping
  • >My víme, že za to může CIA, která tě chce zabanovat ve všech hrách na Steamu, protože chce, aby ses k nim přidal v lovu na vetřelce. < No, vetřelce určitě ne. *3* Spíš mimozemšťany nebo nelegální pracovníky. I když je otázka, proč by jedni nebo druzí zajímali rozvědku.

    Jinak to ale Newman napsal skvěle. A jen doufám, že skutečně nevyměkne a cheateři zůstanou zabanovaní na věky věkův. *4*
  • Dobře jim tak. Cheateři už zdevastovali dost dobrých MP her (mezi nima bohužel i některé vynikající české MP hry *9* ).
  • Ale no táák vy nenávistní, taky se musím přiznat, že v jedné hře jsem podváděl, protože mě nebavilo(neměl tolik času jako jiní) u toho trávit mládí a progres postavy jsem trochu urychlil(tak ze stovek hodin na hodinu jednu :D ). Na pár měsíců jsem byl pánem, borcem světa na výsluní a pak mi šoupli bana hajzli *1* Samozřejmě ale cheaty typu wallhack nebo aimbot a různé nesmrtelnosti to jsou sviňárny co kazí ostatním hru...
    • Proto si radši zahraju Dooma, kde ostatním nekazím hru. Dokonce jsem si pořídil i kontaktní čočky, ale na skinnheady to moc nezabralo, alespoň jsem vypadal jak s deseti procenty života. :-D
    • Kruci tady kvete čestnost budu veřejně ukamenován *1*
      • Tilwaen
        A cos čekal, že Tě tu všichni poplácají po ramenou, jaký jsi pašák?
  • Ach jo dříve šlo projít celou hru s god modem a teď tě za to vykopnou. :-D
    • Z dalších mích oblíbených cheatů je ten pro nekonečno munice nebo pro procházení skrz zdi. S tím šlo objevit spoustu skrytých místností.
      • Zaloz si svuj server a muzes cheatovat jak chces ovsem na oficialnich/verejnych serverech jakekoliv hry cheateri zpravidla nejsou vitani a tak je to spravne.
        • No ono to ani v multiplayru něšlo, vždycky v singlu to už bylo přímo v tý hře. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit