Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo zahral. a po 1. misi to zbuchlo, save zmizel, tak sem to smazal. A jestli se tak jako v arme chovaj zbrane v realu, tak sem svata trojice in natura v jedny osobe. Neco nastrilino mam, a ze by bylo treba vystrelit 10 ran na 30m aby aspon jedna trefila ... lol ...
    • No nevím čím si to střílel :D Prvně by ses to měl asi naučit a pak remcat. To není hra pro lidi dnešního typu, že sednou a jsou hned best ala call of duty. *14*
  • spoock
    Já s Armou a Flashpointama skončil s ArmA 2, trojka mě nezaujala a celkově mi chybí progres v technologii, která se sice mění, ale v jádru je zastaralá. Uvidíme co udělají tvůrci s ArmA 4, třeba se zas k tomu vrátím.

    P.S.: A to jsem byl léta fanboy celé Bohemky, ale tak nějak ta láska vyčpěla.
    • Jack1947
      Kéž by bylo více lidí a u více značek jako jseš ty, co konečně pochopily že věčné fanbojování není zdravé *3*
  • Jack1947
    Tak je to zdarma nebo je to jen trial ? *7*
    • Pochopeni cteneho textu: 0/10
  • Tak Armu3 i s DLC co mají smysl (Karts tedy rozhodně platit nechci) mám na účtu už řádku let .... a řádku let už taky čekám na PC , které ji rozjede bez kompromisů (Přece nebudeme na rovinu říkat , že engine je po tolika letech stále zoufalý jako animace z Bohemky )
  • Nemyslim, ze by tech 150 hodin bylo natolik zavratnych, jak se zminuje v clanku (byt to samozrejme hezke cislo je). Pro radu her jdou ty cisla mnohem vyse a to nemusime ani brousit do zanru MMO. :)
  • U těchto her se vyplatí podpořit early access :) Jenom zraje :)
  • Malo kdo se stará o svou hru(která jako každá má furt problémy) jako Bohemka. Jen tak dál kluci.
    • O co by se asi tak jiného starali, když nic jiného nemají a nic jiného už 10let nedělají... Já beru péči jako opravdu péči o hry je Blizzard, ten záplatoval D2 i W3....
    • Lukyz
      Nevím teda jak Bohemka jako celek, ale tým za Armou rozhodně ano. *14*
      • Jack1947
        Legendární létajicí tanky a zasekávání ve dveřích a ai s ostřížím zrakem které vás zmerčí na 10kiláků ale jo zlaté české ručičky se nezapřou *14* *14* *14*
      • Johnny
        a přesto nedovedou odstranit divné doskakování vegetace, změny stínů při rozhlížení a nahouby optimalizaci
        • Lukyz
          Neříkám, že je hra dokonalá, ale myslím si, že jsou věci, které prostě na stávajícím enginu nejsou schopni odladit, bohužel.
          • Johnny
            Optimalizaci engine beru, ale ty měnicí se stíny a doskakování trávy a vegetace? tomu nevěřim.
    • No ty asi budeš fanboy anebo zaměstnanec Bohemky. Jejich hry jsou v totálně katastrofálním stavu ... dobrým příkladem třeba DayZ, Argo atd. atd.
      Ale hlavně, že si kluci blbnou v tanku *8*
      • Jsem jen vášnivej hráč ne fanboy. Navíc ve svých 43 letech už si dost vybírám.
        • Jack1947
          To sem ani nepiš že už si takový "dědek" lol , ještě bys mohl napsat že radši i dáš přednost pohodlnosti konzole před kurvením zádům na nepohodlné rozvrzané židly u pc *3*
          • By me zajimalo, kdy zmizne ta teorie, ze u pc nejde sedet pohodlne. *7*
            • Jack1947
              Já taky ne, i když já mám to "Twitcherovské" DX racer křeslo.
      • 70 lidí v klanu si myslí něco jiného než ty. A myslím že všichni nejsou zaměstnanci bohemky. Hra má svoje chyby, ale nic takovýho mezi dnešníma střílečkama nenajdeš, a hratelnost, to má super.
    • Akorát teda strávit skoro 5 let v early accesu není zrovna kdovíjaký úspěch. Obzvlášť, když za tu dobu stihnou jiná studia udělat kompletní hru.
    • ucho
      to jo, DayZ je vymazlený klenot.
      • Ale ne ... take on mars je daleko daleko lepsi ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit