Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čert aby spral DLC a podobné addony .... Hru dohraju jednou a pak nějak už nemám náladu se vracet .
    Opravdu bude lepší kupovat GOTY , ale kdo by to vydržel ? :D
  • slevu 75% na vsechny fallouty ste právě prošvihli na steamu.
  • Já bych řekl že na tom videu je mechanický škorpion , odky má krab ostrý ocas ?
    • skrecok
      ten vedec to tam hovori, robo scorpion
      • Šak to říkám , redakce asi psala narychlo
  • mno já koupil FNV a ted čekam na nějákej pack protože takhle jednotlivě to nemá cenu
  • Trochu mi to připomnělo Portal 1/2, tam měli taky trochu zvláštní přístup k vědě. *1* *1*
    • Ano, ale tam to bylo nesrovnatelně lepší.

      (Ne, nehrál jsem to a Obsidiany mám celkem rád, ale Aperture Science překonat je úkol vysoko nad horní hranicí New Vegas...)
  • tak prve dva DLC uz som kupil za 2,5 na steame cestinu som tiez nasiel, teraz len to vyskusat dohromady. a za na vianoce uz mozno bude aj toto vonku a v akcii.
  • MrSanta
    Už aby byly všechny DLC venku, vyšla GOTY edice a já si konečně mohl koupit Fallout: New Vegas a vydat se nakopat zadky všem co si to zaslouží. A těm co si to nezaslouží taky, když se mi budou pléct do cesty *1*.
  • Tak to vypadá, že tady se ty dvě jelita (myšleno v dobrém) pořádně vyblbli. Těším se.
    • smejki
      který dvě jelita?
      • Avellone a Sawyer. Nebo na tomhle oni nedělali?
        • smejki
          Jen Avellone *3*
          • Cahir
            Tak nějak jsem předpokládal, že když oba stojí za původní hrou, tak i "otcovsky" dohlíží nad add-ony... Wiki mě poučila, máš pravdu, beru zpět.
  • zajimavy skoda ze nemam moznost si DLC kupovat reknete mi nekdo jaka je asi herni doba treba u toho minuleho DLC?
    • smejki
      herní doba Dead Money je tak 12-15 hodin, Honest Hearts tak 3-5 hodin.
      • Těmi 10 jsem myslel Dead Money (na 15 bych se možná dostal, kdybych v tom bludišti neztratil trpělivost *10* ) HH mi úplně vypadlo. Bylo sice kratší než DM, ale tematicky mně osobně rozhodně bližší.
      • 12-15 hodin? To je preci blbost.
        Mne obe DLC zabraly zhruba stejne - kolem tech peti hodin.
        Naopak v Honest Hearts je vetsi prostor ke zkoumani, i kdyz Dead Money zase atmosferou nuti k obezretnejsimu postupu.
        Nejzavislejsimu sberateloj bych veril, ze v DM nahral treba 8 hodin, ale 12-15 ... To sis u toho dve tretiny doby cetl, ne? : )
        • fallout
          Crooku, ty máš vždycky všechno jinak, jak tě tak sleduju... já má z tebe pocit, jestli ty to náhodou neděláš schválně aby si rozpoutal debatu... *1*
          • MrSanta
            S herní dobou to je těžce individuální. Jsou střelci, kteří dají DAO pod 30 hodin a mě to zabralo bezmála 120 hodin. Někdo proběhne Mass Effect 2 pod 20 hodin, já tam strávil 50 hodin. Je to hodně o přístupu jednotlivých hráčů.
          • Koukam ze tech osm hodin jsem prisuzoval "nejzavislejsimu sberateloj", ale to jsem se bud zamotal, nebo to bral tak, ze ja sam jsem velikej sberatel : D
            Osm hodin bych veril tak nejak komukoli. Ale zrovna tak verim, ze se to da probehnout za ctyri.
            Rad se kdyztak dohodnu na tom, ze je teda herni doba 4-15 hodin : D
          • Ahoooooj! Chapu ze me sledujes s tichou bazni, ale vubec se nemusis stydet, a klidne se obcas zkus zapojit i necim jinym, nez nicnerikajici fabulaci : D

            Smejki (kterymu jsem navic sam rikal, ze prit se o to radsi nebudu) totiz mluvil o case, kterej zabere "projiti vseho". Coz je pro seriozni diskusi asi dost nejasnej pojem.
            Ja si cas nemeril, ale na dohrani DM vcetne nasavani atmosfery, pruzkumu prostredi, atd., bych si fakt nehadal vic jak 6 (MAX.7) hodin. Uvnitr casina jsem uz pospichal vic, tak bych pridal hodinku, a vychazi mi ten muj fundovanej odhad 8 hodin pro beznyho hrace. O to, ze tam muzete nahrat tech 15 se nehadam. Jen nechapu, co jste tam teda delali...
            Jeste poznamenam, ze v samotnym FNV jsem sel do finalni bitky s 60 nahranejma hodinama, splnenou vetsinou questu, objevenyma vsema lokacema, atd. Urcite teda nejsem pospichavej drtic - presne naopak.

            A hlavne (a pro tebe abych to trikrat podtrhl) jsem nemel v umyslu tady vyvolavat nejakej flame, nebo cokoli podobnyho. Zkratka mi to smejkiho cislo prijde silene prestreleny. Tim (by) to konci(lo)
            Kazdej at si hraje jak chce. Chytneme se za ruce, a tocme se na rozkvetle louce.
            • Cahir
              Crook: Vlastně sám nevím *4* . Často jsem se třeba jen tak toulal. Řekl bych, že jsem prozkoumal všechny kouty (téměř, ještě nemám dohráno), třeba jsem se i vracel na již navštívená místa a zkoumal, jestli se něco nezměnilo. Za zmínku také stojí, že jsem splnil questy u všech parťáků ve hře (ještě chybí Arcade), což je taky celkem fuška, musíš proběhat celou mapu.

              Tohle se prostě těžko vysvětluje, člověk si to ani pořádně neuvědomuje, cože to vlastně dělá. A jelikož na hraní nemám moc času, maximálně dvě hoďky denně (ale o víkendu jsem u toho schopen strávit celej večer), tak už to hraju pekelně dlouho *1*

              Ale já to takhle mám u všeho, U DAO to bylo tuším taky přes 100 hodin a to do toho nepočítám svojí úchylku, kdy mě v polovině hry přestane můj avatar bavit a začínám znova. *1*

              DM jsem zfouknul za 10 hodin, nejdřív jsem byl svědomitej, ale pak mi to začalo jít dost na nervy.
            • Tak to jsi ale tak v jednoprocentni mensine (vypocet Crookova statistickeho uradu)
              Takze jsi asi taky nahral tech patnact v DM.
              Nechtel jsem tvrdit, ze to nejde. Jen je to podle me mozna trikrat tolik, co tam stravi "beznej hrac".
              Jina vec je, ze Fallout asi neni tak uplne pro "beznyho hrace"...
              Proste myslim, ze i ja se svejma sedesati hodinama jsem hodne, HODNE nad prumernou herni dobou.
              Tohle jsou vsechno spekulace, a jinak to asi ani nejde.
              Jako FAKT ale muzu rict to, co uz jsem rekl: sedesat hodin znamenalo objeveni VSECH bodu na mape, jejich vymeteni, vyquestovani, vylootovani.
              Co vic je jeste naplni ty hry? Myslim ze asi dva questy mi nesly dokoncit, ale jinak jsem prece vlastne sezral vsechno, co ta hra nabizi...
              Jak jsi se dostal na dvojnasobek? : )
            • Cahir
              Já mám v základu 120 a ještě jsem třeba ani nebyl u Velkejch Chánů... Je to prostě silně individuální.
        • smejki
          vlastní zkušenost. projití všeho u DM trvá 12-15 hodin (u mě 13) u HH mi to zabralo 4,5.

          HH je malý openworld, DM lineární záležitost.
          A ano, páč jsem dělal na překladu DM, četl jsem všechny texty a prošel všechny možné rozhovory. U HH to samé.

          a jen pro info - DM má 80 000 slov textu, u HH je to jen 35 000.
          • Mno tak nic takovyho ja rict nemuzu, ale potom teda nevim, kde byla v mym hrani chyba ; )
            Teda urcite v tom, ze Honest Hearts me vylozene nudilo, a v DM zase chvilema nutila pospichat dusiva atmosfera.
            Ale i tak si myslim, ze v obou jsem videl skoro vsechno.
            Teda vsechny questy a lokace. To zalezi jak se to bere, no. Nekdo treba "dohraje GTA" az kdyz da stuntjump na vsech skocich, sesbira vsechny balicky, vystrili holuby, apod. (= aktivity, co jdou uplne mimo muj zajem)
            Ze je DM ukecanejsi, o tom neni sporu.
            Tem trinacti hodinam (pro beznyho hrace) ale porad neverim, nicmene prit se nebudu, nebot prekladem, nebo necim podobnym, se ohanet nemuzu.
            I kdyz prave ten preklad by napovidal tomu, ze jsi ze hry musel videt mnohem vic, nez drtiva vetsina ostatnich...
            • smejki
              znám oboje jak vlastní boty, právě chystáme překlad HH
              jinak tu časomíru jsem odečetl ze savu, takže je přesná *4*
    • Cahir:diky tohle vsechno sem potreboval vedet :)
    • + jak to funguje hrajete NV dohrajete ho a pokracujete nebo je to proste jakoby vedlejsi mise ve hre?
      • Herní doba je relativně dost proměnlivá v závislosti na hráči. Ale když se, jako já, snažíš všechno prozkoumat a splnit, řekl bych že se přes těch 10 hodin dostaneš. Jakmile NV dohraješ, hra končí a už není možné pokračovat dál. Musíš proto DLC hrát ještě před závěrečnou bitvou. V praxi to vypadá tak, že jakmile hru spustíš (se zaškrtlým dlcéčkem v data files), tak se ti přidá úkol a zpřístupní lokace. Tam se vydáš a "vstoupíš" tak do DLCčka.
        • hmm nieje to ako vo Fallout 3 s DLC, že proste je možne pobehovať dalej volne po krajine ?
          • Na free play je k dispozici fanouskovsky mod, jinak to nejde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit