Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak FC je srdcovka, první díl považuju za nejlepší hru vůbec (a Insane edice je pěkná :), AC mám všechny díly, takže i do sbírky... S rozlišností edic u AC mě taky sejřej no...
    • Ksakru krám, reakce na spodek stránky...
  • no těším se
  • Keyz
    Snad to nebude klasika,kdy ten cíl nikoho nezabít bude nejlepší a opačně to bude bráno jako špatné.
    - Často se stává,že to není bíle ani černé a někdy když člověk nezná vše co by měl je to dokonce naopak.U her to bohužel bývá jen černé a bíle.Navíc když všechny nějak zvláštně zachráním tak je vše super i ten kdo by zadal někoho zabít je také spokojen proto,že jsem ho nějak přechytračil.To mně dostává.
  • 4:50 , useknuti hlavy, ani to te nepresvedcilo?:-)
    • PreidaQ
      Useknutí hlavy už jsem bohužel dříve viděl a ne, nepřesvědčilo. *7*
      • Jestli naživo, pak se nedivím.
  • PreidaQ
    Tak zase ne. Mě tahle hra asi prostě nedokáže přesvědčit, dokud si jí osobně nezahraji.
    • Pravdu mas, nemozem si pomoct ale celkovo to na mna posobi ze to bude strasna nuda.
    • Mě taky ne, netěším se , spíš jsem zvědavý
  • Ta znovuhratelnost je tu zarucena na stopro. Kdyz uz samotne tvurce prekvapilo neco, o cem nevedeli, ze jde udelat v jejich vlastni hre, tak co teprve my hraci? U tohohle prosedim spoustu hodin.
    • vypada to vazne dobre, doufam, ale ze se neobjevi spousta bugu, o kterych autori rovnez nevedeli
  • Dishonored + Insane ed. Far Cry 3 + Freedom ed. AC3 = vyšlu tři šílené Vzdálené Výkřiky po pohledu do Zněuctěné peněženky. A poněvadž asi kvůli tomuhle trojkombu nebudu tři měsíce žrát, dám se k Hašašínům, budu vyznávat jejich Krédo a bojovat za svobodu!
    • Keyz
      Samé profláknuté pecky :)

      To mně spíš "vadí" když vyjdou menší hry kde se často vyplatí sledovat fórum protože můžeš i něco ovlivnit atd.To pak stojí dost času.U her co píšeš,mně "vadí" pouze cena a debilita speciálních edic kdy je jich několik.
      • U speciánych edicií s tebou suhlasim ale napriklad AC 3 a Dishonored mám predobjednané, nielen preto že sa na tieto hry samozrejma tešim ale hlavne aj kvoli tomu aby som niečo ovplyvnil hry vychádzaju v čestine a dúfam, že predaj práve tichto hier ( u Mickey Mausa neviem) presvedči vydavatelov natolko že to bude skúšat stale častejšie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit