Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krunoslav
    hellgate bývala moc fajn, tak se těším..apb nebylo špatné, ale tahle beta (předtím uzavřená) je zabugovaná tragédie..navíc tedy nemám rád tenhle "zadarmo" model:)
  • MishKonn
    Hellgate mi napsalo: "You have been chosen", ale stáhnout klienta nemůžu.
    • jeste to asi nejde..
      • Vy jste tež chytří, uzavřená beta začíná v červnu, nejdřív čtětě pak se ptejte
  • Jak je to s tema kodama na Hellgate? Na ofic strankach jsem nic neasel a na strankach, kda maji kody byt bud uz nejsou (nebo mozna jeste nejsou, nevim) a nebo jsou stranky v nemcine, takze bez sance.
    • Regni se, pak se přihlaš a klikni na gate to hell či nějak tak, pak máš 50% šanci na to jestli uspěješ
      • ja som sa logol a klikol na to a pise mi to: Following are available after login
        takze nechapacka... kedze mi priamo na tej stranke pise, ze som tam prihlaseny.
        • Tak som troska hladal a je to v tom ze som to robil v IE9. Skusil som na inom kompe s IE8 a islo to.
          Este dodam, ze je potrebne povolit popup, inak vam len zmeni hlasku na close popup.
          (len pre info, napisalo mi ze som choosen, takze sa tam stretneme *5* )
          • Mě hlavně udivuje že ještě někdo používá IE jakýkoliv verze
          • tos nečetl na novinkách, že IE má bezpečnostní trhliny?
  • Vybrali mě do hellgate aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Kam se regnu a stahnu do APB?
    • http://www.gamersfirst.com/register/ stahnes jejich klienta a pak hru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit