Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Působí to jako trackmania na motorce. Tak to by mě i mohlo bavit.
  • Odulin
    Spokojenost. Jsem na PS4 v 70% kariéry a u singlu vydržím určitě víc jak 5 hodin. Poslední trať jsem dělal přes hodinu, abych měl zlato. :) Koupil jsem rovnou Deluxe verzi, takže do dalšího dílu bude o zábavu postaráno.
    • taky mam Deluxe.. trochu vyssi cena ale urcite nelituji, snad trati pridaji hodne :-)
  • Super hra. Pamatuju si jak jsem proseděl spoustu času u stařičké Elastomanie. Ani mě tehda nenapadlo, že budu někdy hrát tak vytuněnou verzi trialu :)))
    • C-BEAM
      Trials je výborná hra aj Elastomania ma kedysi bavila ale nikdy som ju nedohral, akosi mi chýbala trpezlivosť. Mimochodom keď vidím ako sa dnes ľudia v Trials trápia na pomerne jednoduchých tratiach, tak si hovorím, že tí by hádam v Elastomanii neprešli ani cez piaty level...
  • Tak kvůli tomuhle jsem si koupil gamepad. Nelituju.
    • Tak tak, z Xbox360 som napojil gamepad a zabava, hratelnost je proste dokonala.
  • Chim
    Svět hloupne neuvěřitelnou rychlostí. Ach jo.
    • Dogkiller
      Nejspíš ano, ale proč to zmiňuješ právě u této hry? Čekal jsi snad nějakou intelektuální hloubku od motocyklové akrobacie? *2*
      • Chim
        Obecně od počítačových (konzolových) her očekávám alespoň nějaký drobný náznak intelektuální hloubky. Ano; vím, že jsem naivní.
        • Chim: rada pro tebe -> http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20121007165231/adventuretimewithfinnandjake/images/2/2b/Apply_cold_water_to_burned_area.jpeg
          • to je vůůůl *15* *15*
        • Dogkiller
          No, je fakt, že tam tvůrci mohli zakomponovat pár logických puzzlíků. Nebo si dát v půlce trati přestávku na šachy a pak jet zase dál. Nějaký ten příběh o smyslu života a vzniku vesmíru by též nebyl na škodu...
  • Tohle baví někoho hrát?
    • MrSanta
      Ne. Hráči zásadně hrajou hry, co je nebaví *7*
    • Pozvi si na to 2-3 kamarády a je to pořádná sranda..
    • Dogkiller
      Ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit