Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dost špatně.
  • Problém není ve vývojářích ale v poptávce. Přečtěte si všechny příspěvky a pak se trochu zamyslet. Jeden píše že chce realnost druhej zase skakací arkádu ala Unreal. Tak to je pak těžký. bejt po tolika letech originální není zas až tak jednoduchý. A grafika se musí optimalizovat pro většinu hráčů a ne jen pro ty co daj většinu peněz za nabouchanou mašinu. Popravdě mě čím dál víc přesvědčuje originalita PS3 her. už aby tu bylo nové METRO.
  • Božínku proooooč ... ale asi se to lidi chtějí, když se to prodává ... jinak by to nedělali, no. Holt spotřební doba asi, není čas zvykat si na něco nového.
  • vo FPS hlavne online je dost plno a pochybujem, aj ked to bude F2P ze zaujme nejke vecsie publikum aby z toho mal crytek aj nejaky osoh. A zvlast v oblasti "realisticky vyzerajucich" fps je plno. Ked uz tak by som ocakaval ze by niekto spravil FPSku zameranu cisto na pocit z hrania a samotne hranie ktora by nemala nic spolocne s realitou, nieco ako Quake alebo Unreal Tournament.
  • AAA F2P Social FPS? Wtf?
  • hral sem to na ruskejch serverech neni to špatný
  • Ne moc kvalitní reskin crysis
  • Kdysi jsme pařili Wolfa ...,, pak přišel Doom ... Hexen, Heretic... Duke Nukem 3D .... Quake , Unreal .... teď tu máme už x let pořád dokola čím dál blbější a podobnější ani nebudu vyjmenovávat .... ach jo, kam tohle povede... Jděte do háje s texturama to hratelnost neudělá nikdy, proč raději ten výpočetní výkon nevěnují AI, fyzice a dalším věcem a nepřinesou nějakou nášupovou originální hru po xxx letech ? Já vím , je jednodušší udělat to samé, dát tomu o číslo víc za název .... a blbci budou zase kupovat ...
    • conflig
      Tohle se mi vážně líbí.. jedni nadávají, že hry jsou pořád stejné a nic nového nepřináší a druzí zase, že už to není to co to bývalo... Lidi uvědomte si co vlastně chcete..
      • Oni spíš myslej, že za posledních třeba 5 let není vůbec nic nového.....
    • taky jsem zacinal od Wolfa. ale u me byl vrchol AVP 1, Far Cry 1. Od te doby jsou jen sragory..... ale ted hodne nadprumerna BF3.
    • Kuš jsem editoval a vypadlo mi tam souvětí .. zkrátka Half Life byla snad poslední pořádná doomovka .. od té doby se to jaksi pojebalo ...
  • MidnighT91
    Crysis 2, Warface, Call of Duty bla bla bla, Battlefield 3, Medal of Honor, Halo 4, Far Cry 3... Všechno jsou to naprosto totožné hry... Schválně se podívejte na gameplay videa všech jmenovanejch a neuvidíte v tom jedinej rozdíl kromě nepřátel, zbraní a prostředí... Dokud FPS žánr nepřinese něco dosud neviděného je zbytečné to kupovat...
    • Tak když je to zadarmo tak proč ne, že..??
    • Je otázka zda lze v tomhle žánru pseudorealistických FPS vůbec nějak inovovat. Já myslím, že moc ne. Navíc střílení ze samopalu na počítači poměrně nuda. Když už FPS tak bych dal přednost něčemu na způsob Quaku nebo UT, kde se rychle běhá a skáče. Zbraně jsou sice nerealistický, ale zato je to herně zajímavější. Docela se mi líbila Shootmania, která se zdá se vydává tímhle směrem.
    • a ani jedna z nich neni tak zábavná, jako UT2003/4, counter-strike
  • "Modern shooters are SO complicated." No, nepovídej. *1*
    • ales.smutny
      No, těm prohlášením onen trailer oponuje :) Nicméně nevím, kdo by zrovna tohle vypustil u úst :)
    • vis jak je to tezky, nekam bezet, kdyz ti sipka neukazuje jdi tamhle , zmackni X, reload. cekej, jdi. ja nevim co mam pak delat jsem ztracen
      • proto se přeci musí odstranit nudné pazáže. K čemu se plazit když je to pomalé a nudné? Proč vykukovat zpoza rohu, když je rychlejší vyběhnout a zaběhnout? Proč by se zbraň po vystřelu měla zvedat, když se pak nikdo netrfí? Proč se vracet pro lékarny, když je rychlejší se "oživit" sám když do me nebudou chvíli střilet? Tohle všechno pryč! Udělat ultra cool high tech grafiku, aby si hráč musel koupit nový HW u našich partnerů a na vše se hezky koukalo. Zbytek je nedůležitý. Aneb vývoj FPS posledních x let...
        • Hanzales
          Čest a sláva výjimkám, jako jsou FPS alespoň mixnuté RPG prvky i když i tady to kolikrát není, jak by mohlo být. Je fakt, že spousta novodbých her má něco do sebe a když si chce člověk oddychnout, některé kousky docela zabaví. Z těch malinko starších třeba METRO2033 nebylo špatné (na těžkou obtížnost jsem jednou v jedné pasáži dojel na náboje a bohužel se muselo prostřílet přes kule kruté). I ten Rage koneckonců jsem si dal 4x a parádně si zastřílel, jen tam chyběla ještě jedna obtížnost no. Jinak je ale fakt, že čím více se hry "evolvují" tím méně výzvy se ve hrách vyskytuje. Právě že není moc co dodat, neb jsi to vystihl naprosto přesně. Ten uber-mainstream jde přesně tímhle směrem. Na co nám jsou a budou super technické vychytávky a plápolající vousy podle real time větru, když samotná hra je pak prdlajs hra. Nedávno jsem vytáhl SW Jedi Outcast, suverénně nahodil hard a chcípl za prvním rohem... aha, někam poodběhnout vlastně nestačí.
        • DangerousDave
          "Udělat ultra cool high tech grafiku, aby si hráč musel koupit nový HW u našich partnerů a na vše se hezky koukalo. "

          nemám ten pocit, väčšina dnešných fpsiek má dosť shitóznu grafiku *3*
          • Hanzales
            Pokud by člověk zahrnul i third-person a tak, pár kousků by se našlo a třeba simulátory a tripple screen, to sežere (proto nemám tripple screen) :D Ale u těch FPS je ta většina šitózních ještě větší většinou. Tzn. souhlas s tebou Dave ;o) Mezinárodní, ba však stále bratrskou řečí: "Len pár kúskov medzi FPS je popiči" Snad jsem to kurde nějak nezkomolilil, no
            *4*
          • Ale naroky na HW tomu bohuzel casto vubec neodpovidaji *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit