Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostal jsem úkol natisknout nové bankovky. Kde se to dělá? Nikde jsem to nenašel.
  • Tie novinky a budovy sú pridané do 3 a zabalené do 4, alebo sa tam nachádzajú aj budovy, vylepšenia... z Absolute power?
  • recenze prisla docela pozde ne ? :D uz to mam 3 mesice doma
  • Po precteni recenze mam pocit, ze jediny novy herni mechanismus je ten import surovin. Ostatni je jen rozsireni toho co uz tam bylo. Ze strategickeho hlediska je mi jedno jestli mi moji tovarnu znici hurikan nebo zemetreseni, je mi jedno jestli budu penize vydelavat harvestovanim bananu nebo kokosu a je mi jedno jestli pujdou turisti do zoo nebo muzea. Tahle vylepseni strategii nijak nerozsiruji, jen pridavaji nove graficke prvky. To mi asi ke koupi nestaci, kdyz uz mam trojku.
  • btw. ministerstvo islo stavat aj v Tropico 3, skoda ze 4-ka je velmi ubohy datadisk k 3-ke. Cakal som o dost viac - tato tema toho ponuka dost vela myslim.
  • Tropico 4 je vyloženě datadisk ke trojce...to ovšem nemění nic na tom, že hratelnost je stále vynikající...nicméně, dělnicí jsou snad ještě o něco pomalejší než ve trojce, což je vykompenzováno možností danou budovu postavit hned...za menší příplatek, ministerstvo je jedna promarněná budova...určitě by se z toho dalo vymáčknout víc, než jen možnost vydávání edictů, dost nových budou a z toho variabilnější vzhled města je jednoznačné plus, grafika mi při některých situacích přijde horší jak ve trojce...ač je to zvláštní...ale někdy se mi zdá taková vyblitější nebo špatně vystínovaná a pak to působí trochu podivně, a co je vůbec nejskandálnější je nízký počet map v sandbox módu...nějakých osm považuju za Epic Fail maximálních rozměrů...vůbec nechápu, co by bylo za problém když už nic jiného, přetáhnou mapy z T3 a absolute power
  • PreidaQ
    Tropico 4 je velice pohodová, sympatická hra, ale u mě měla stejný problém jako předchozí díl - po pořádném přehrání jedné sandboxové mapy a vyzkoušení všech možností už dále nenabízí nic dalšího... *7*
    • Tropico 4 je pekne povedena budovatelska strategie pro zacatecniky, ale po odehranem kampani prichazi stereotyp coz je skoda. *13*
    • davidBray
      jj, nemělo to ten správnej motor, kterej by nutil spustit další mapu v kampani. Jinak tropico 3 mám docela rád :)
  • tento diel bol mojim prvym tropicom a je to perfektna pohodova hra *5*
  • Jestli mi milá redakce dovolíte jeden malý offtopic k tématu wow, tak tady jeden link k zamyšlení http://www.youtube.com/watch?v=VY7vZTh_QLI.

    Píši sem jelikož dosud z mě neznámých příčin nebyla zrpovozněna diskuse k článkům pod wow *9*
    • Jimei
      Sh!t i just got trollet *16*
      • vasekveselej
        Trollet... double sideways facepalm...
        • Jimei
          *14* *14* *14*
  • Hmm okurova sezona nebo proc je tu recenze na starou hru? A kde jsou ty v podcastu zminovane clanky co mely vychazet celou dobu mezi svatky? Pekne to tady zdechlo behem Vanoc ...
    • davidBray
      asi ti to bude připadat divné, ale redaktoři budou taky lidi, kteří si potřebují odpočinout od neustálého hraní nejnovějších pecek .))
    • sleepless
      Ano, je okurkova sezona. Nic se nedeje a davame si komplet oddych od aktualit, jindy behem roku to nejde. Ony zminovane clanky zacnou vychazet dnes, presto tu i behem svatku clanky ruzneho zamereni vychazely a vychazet i dale budou.
    • kovar.jakub
      Tropico 4 vyšlo v recenzované české verzi (takže mimo Steamu v jediné, která se dá v ČR získat) 15. prosince.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit