Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se tyce noveho hw, tak me nezaujaly ani nextgen konzole ani pc. Asi koupim od Sony tablet Z3, pokud se nenajde lepsi ale ne na hry. Na hrani mi nejlepe poslouzi Vita, na PS3 mam toho take spoustu k dohrani (ted jsem zacal hrat Bureau, imho slusna takticka strilecka, za stovku) a na pc si záhraju par zajimavych ándie titulu. Vyhledove koupim ps4, asi hlavne kvuli bloodborne, jestli se povede.
  • flash789
    Zda se mi to nebo tady na games mají nejakou domluvu s MS ohledne xboxu ho propagovat, tech clanku o kazde blbine co se u xbotu sustne jsou uz krajne podezrele. navíc nedavna navstava te pani z MS ohledne xboxu ve fight clubu..xbox byl u nas vždy na druhé koleji, tak ze by games prikladali ruku k dilu?
  • No Honzo v prvom rade sa zubami nechtami drzim moznosti hrat hry ako ja chcem. Nie, ze sa niekto za mna rozhodne ze pasy a cinematic feeling je cool, 30 fps je viac ako dost a , ze moj FF volant drahsi ako konzola, mozem zahodit lebo nema security chip.Takze preto PC, tych par exkluzivnych titulov , ktore by ma aj zaujimali mi za kupu zbytocneho hardware nestoji.
  • Nic neříkající žvásty...
    • zvast = informace, ktere nerozumim
  • 1 mesiac Xbone dorovnal predaje PS4 a v januari uz klasika zase 2:1 pre PS4...USakom by som tie cisla veru neveril...zavadzaju uz len tym ze za predane povazuju dodane do obchodov, ktore im obchody mozu bezplatne vratit v pripade nepredania
  • PC. A u některých titulů gamepad.
    No a až nebude streamování her z PC na Shield beta, tak to zvážím (ale to jsem zase u PC).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit