Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole, toje dvoupolygonová mrdečka!
  • Kde se prosím do hry zaregistruju?hru jsem stáhl ale nikde nevidim registraci jen pokud si to koupim děkuji za link
    • nuz musis si to kupit, ta hra nie je zadarmo
    • mozna proto je napis clanku ze to chteji zpristupnit zdarma ne ze to uz je zadara:)
  • zajimava hra, urcite rad vyzkousim
  • Jestli je ten obrázek ze hry, tak bych byl spíše pro zrušení. Ta hra se jinak bude akorát trápit.
  • Aspoň mi táhne na 30
    *3*
  • Vzdy som si to chceel zahrat tak konecne budem moct
  • Ja se jen obavam, ze pokud se nestane nejaky zazrak dopadne podobne i Lotro (ktere aktivne hraji) a to v ne daleke dobe. Populace na globalu naseho serveru za posledni dva mesice spadla z nejakych 700 vecer prihlasenych na 215. Endgame naprosto neodpovida zmenam provedenym v classach a vlastne neexistuje zadny obsah za ktery by mel hrac na max levelu duvod platit...minimalne rok se neceka zadne nove rozsireni jen dilci zmeny v podruznem housingu apod... Nerozumim jak tohle chce Turbine zachranovat...skoda
    • Podle mě je AC je stejné jako Lotro (také atkivně hraji, i když ne celoročně).. tzn. že i když klesne počet hráčů, pořád se najde hodně fandů, kteří hru podpoří. U Lotro je ale problém s drahou licencí, pokud vím, tak do roku 2018 ji mají.. ale pak..
  • "Je vlastně mezi vámi někdo, kdo Asheron’s Call stále aktivně hraje?"
    Draken?
  • A dneska jsem si na Asherons vzpomněl, ani nevím proč :)
  • V zivote jsem o tehle hre nikdy neslysel.
    • To bude tím, že jsi věkem mladý
      • Je mi 24 uz pamatuji ledacos, ale o tehle hre tedka slysim prvne.
        • tak to pamatuješ velký prd jeslti ti není přez 30.
          • mně je třicet a stejně mi to nic neříká...
            • lol, a nebylo to tim ze dialup jaksi nevyhovoval potrebam MMO? tak ne no
          • A kolik je tobě ty veteráne?
    • deridon
      já když kupoval dříve Level, tam jsem o tom četl dost často, i když jsem vlastně nevěděl přesně, co ta hra je sakra zač..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit