Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nihilistick
    hrozne se bojim o black flag,aby to nedopadlo hur nez ta trojka.a vyhazov mely dat connorovi ane destilemu....
  • Mazii
    Z Ubisoftu odešel v roce 2010 po dokončení své práce na AC: Brotherhood. A taky se to na dalších dílech dost projevilo, Revelations byl podle mě už zbytečně přeplácaný, příliš mnoho akce a trojka ze začátku vypadala docela nadějně, ale zklamala mě a nesplnila moje očekávání, škoda že ho vyhodili *9* .
    • Gonzi
      Taky to je pro mě ta nejvýznamnější část článku :-D
  • A proc se nechal fotit na panelaku na Novodvorsky? *1*
  • Teda tyhle vyjádření, to jsou ale vždycky hromady blábolů *3*
  • Ono to neni pouze o Ubisoftu, takovehle eskorty se v hernich firmach stavaji docela casto. High Voltage Software takhle eskortoval 3 vlny lidi behem par tydnu. Nemohli jste se vratit pro sve veci, a venku byla rada policajtu. Takze pokud vam pri naberu do firmy tvrdi, "my jsme tu jedna velka rodina" , zapomente na to! Takhle i vyhodili lidi co tam byly 10 let, programatora na vozicku, ktery tam drel 12cky, lidi co zrovna zacali rodinu a hypoteky, protoze doufali ze tohle je ta zivotni firma... ..zadna ucta k lidem, ktery jim tam odvadeli tvrdou praci.
    • Takhle se lidi vyhazujou naprosto běžně - pokud třeba pracují s něčím, co by mohli ve vzteku z vyhazovu pokálet - zkopírovat nějakou interní informaci a poté vypustit,...
      Ono to není nic osobního, takhle se to prostě dělá, jako prevence,... ono člověka můžeš zaměstnávat třeba 20 let a chodit s ním na pivo, ale jeho reakci po vyhazovu neodhadneš.

      Ve velkých firmách platí že když ráno přijdeš na své pracoviště a nefunguje ti heslo k účtu na počítači, tak můžeš brzo čekat šéfa s výpovědí :-)
      • "Ve velkých firmách platí že když ráno přijdeš na své pracoviště a nefunguje ti heslo k účtu na počítači, tak můžeš brzo čekat šéfa s výpovědí :-)"

        To mám každé druhé ráno posledních 8 let od chvíle , kdy nás nacpali do domény a nahodili kerio firewall *1*
        • *1* *1* Že ty děláš ve stejné firmě jako já? Nebo máte na správu sítě stejnou externí firmu? *1* *1*
      • nebo ti prijde vecer smska ... hele Franto zitra uz do prace nechod ;]
  • Drakens
    S Ubi-softu se stávají pěkní pitomci mě přijde....A dost se to podepisuje i na hrách, uvidíme jak dopadne black flag.
    • Pěkní pitomci jsou už pár let, jen někteří "fanboyové" nejsou schopni si to připustit a pořád kupují ty jejich srágory, takže se prostě jen tak lehce nic nezmění.
  • Odejdes od bandy zmetku do jine firmy, kterou nasledne zase koupi ta sama banda zmetku.... ... heh na mrtvici
  • God-of-War
    Na jednom webu píšou dramaticky a na druhým dohodou.. Tak jak? *1*
    • Vedeni se dohodlo s ochrankou a ta ho vyhodila. Takze pro ne dohodou, pro nej dramaticky ;)
      • God-of-War
        Já bych na ně zařval.. Vy hajzlové *1* .
  • Hypík :D
  • To prekladate v googlu?
    • Napadlo me to same, když jsem si precetl tohle "... a po dohodě, ale byl poměrně drsně odejit. " :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit