Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odolal jsem pokušení a nečetl to rád se nechám alespoň něčím překvapit *2*
  • já doufám že se tam objeví jakobínská úderná dvojka Robespierre a Saint Just :)
  • Juchů! Přání s Markýzem bylo vyslyšeno! Tak teď ještě toho Marata, aby ho mohl hašašín zapíchnout a pronést nějakou hustou hlášku. =D
    Jo a doufám, že z Napoleona neudělají skřeta, mýtus, že byl malý, by bylo dobré vyvrátit.
    • Jestli z Napoleona udělají hlavního záporáka a ještě templáře, tak mě opravdu naštvou a nebude to moc dávat smysl.
      • a že pomáháš mimozemšťanům vydávajícím se za dávné bohy zabránít zkáze světa tím že drancuješ karibské ostrůvky na pirátské lodi, jenže ve skutečnosti nejsi na pirátské lodi ale pracuješ jako beta tester v herní firmě v budoucnosti, jenže to ve skutečnosti není herní firma ale templáři.. to smysl dává? *1*
      • mně v sérii AC nedávaly postavy nikdy smysl, takže bych se ani nedivil, kdyby z Napoleona udělali třeba Arnova nevlastního otce .... muhaha
    • Jojo..měl asi 168 cm což dneska sice neni nic moc ale v tej době byl v průměru (možná i lehce v nadprůměru), takže by měl bejt přibližně stejně velkej jako všichni okolo, což od Ubisoftu nečekam *4*
      • 168 cm i s čepicí
    • Magister_Peditum
      No, vzhledem k tomu, jak Ubisoft zachází s historickými postavy, se obávám, že se stereotypů nevyhneme. Ostatně už v traileru prezentovali Marii Antoinettu skrze ten údajný výrok o koláčích.
    • Krescz
      tesim se az potkam zakladatele sadismu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit