Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanboy

    Svatá pravda, je to obyčejnej king of the  hill aliasl last man standing a ta hra je nuda

  • DFCZ

    Nechápu, proč pořád omíláte tu tisíckrát vyřčenou lež, že Battle Royale je něco nového.


    Je to modifikovaný žánr King of the Hill z 90. let podle HG/japonského Battle Royale. Nic víc.


    Nechápu.

  • uher

    Já být na jeho místě, tak bych taky dvakrát nevkročil do stejné řeky. Jednak musí sám moc dobře vědět, že už by se mu takovej úspěch nepovedlo zopakovat a taky co si budeme povídat, ta hra byla po technické stránce příšerná...

    • twicer

      no.. on by do ní víceméně vkročil už potřetí :)

      • Bez modu Battle Royale do hry Arma 3 (navíc i tady se inspiroval Japonským filmem téhož názvu), který tento pán udělal jako první, by PUBG a celý tenhle žánr pravděpodobně vůbec nespatřil světlo světa. 

        Každopádně se mu vůbec nedivím že se chce zaměřit na něco jiného, BR hrami je trh už přesycen.

        • Ono to ani není samo o sobě nic nového a revolučního, jen se vzkřísil starý multiplayerový mod - Last man standing a přidala se zmenšující se mapa, zbraně po mapách byly v multiplayeru rozházené po mapě běžně. Jen tenkrát to díky tomu, že po zabití musíte čekat až se vystřílejí ostatní, tolik nenadchlo. Do teď nechápu ten boom okolo toho. Zkusili jsem si to. První hra byla wow, ale během 2. už se rychle dostavil stereotyp a nějak jsem neměl motivaci to zkoušet dál.

  • TheGGG

    ten člověk se zajímavou hrou nepřijde... od toho SP očekávat nelze. Jen další MP srágoru pro děcka, youtubery a streamery na který vydělá obrovský prachy a zase posune herní průmysl víc přes útes....

    • Jack1947

      Ještě Esport i když to tolik nechápu ale zřejmě to táhne no.

    • tomekbobek

      Chce to další správné izometrické RPG! Ono jich je teda na cestě dost, ale čím víc, tím líp!

    • patr

      Tak snad raz bude nejaky next gen pubg na novom engine.  Zakladnu hracov si stale udrziava dost vysoku, vlastne sa z tej hry stala klasika ako counterstrike.


    • Wolfcastle

      jo to je přesné dnešní mainstream to jsou lemmings hop dolů z útesu hned za prvním ve stádě hlavně že se to streamuje....

    • se s tim smiř


  • Jack1947

    Moudrý to muž 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit