Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bullfrog, Syndicate...skvelé obdobie. V modernej grafike a so zaujímavými misiami to znie zaujímavo.
  • Kdejaký " vývojář " dneska dělá pod Unity a obzvláště ti z kickstarteru ...
    Proč asi ...
    I když má pravdu s FPS probíhačkou , nejsem si jist jestli je někdo kdo skutečně udělal hru naposledy před dvaceti léty kompetentní zaštiťovat projekt nováčků . ... K uctě budiž nízká částka kterou požadují ... ale přece jen bych raději viděl funkční demo než nataženou dlaň a artworky...
    • smejki
      "K uctě budiž nízká částka kterou požadují"
      to jako že je uctivé mít titěrný rozpočet?
      Znamená to jen to, že:
      a) hra bude malá
      nebo
      b) to maj špatně spočítaný a bude to debakl
      nebo
      c) čekají, že mnohem vyberou víc a nízká částka slouží jako vábnička

      nějak v tom nevidím nic úctyhodného.
      • Vypadá to zatím jako jasná vábnička , ale taky to může být splnitelný požadavek k tomu aby se dokončila jako už rozpracovaná (na základě toho co předvedli ve videu těžko soudit - minimálně mají vkusné modely a realistickou animaci ) .
      • Paulcz
        Neznamená to vůbec nic, záleží jen na efektivitě. A 10mil málo není.
      • Ta částka je skutečně malá, těžko sumarizovat.
  • Hmm..syndicate mam rad, ale nevim jestli by me hra v podobnem stylu ještě dnes bavila.
    navíc kickstarter, zrovna ted vysla hra Legends of Dawn kterou castecne financovali taky na kick..a je to..mirne receno, strasny. Kdybych jim na to prispel tak by me asi kleplo:)
    • Těch rozčarování ještě bude....
  • "Nejdriv prace, potom kolace" - Kickstarter funguje presne obracene.
    • to by pak nevznikla zadna hra...je prece jedno jestli to financuji lidi nebo nejaky velky vydavatel
      • Uprimne doufam, ze si svym prispevkem delas pr*el. Jakozto nadsence ekonomie absolutne nechapu tenhle model.

        Pujcis si, udelas hru a je to sh1t, ktery se nebude prodavat -> ty zpetne nezafinancujes naklady na vytvoreni hry -> zkrachujes a zadnou dalsi sh1tku uz neudelas - hry se obecne posunou dal, protoze tam nebudou tvoje sh1tky.

        Kickstarter - dostanes prachy, udelas sh1t, rekne se meh, je to prece indie tak na ne nemuzeme mit velky naroky a sh1tky se budou vesele prodavat dal.
  • na jednu stranu super zprava, na druhou si jeste moc dobre pamatuju jaka byl
    Syndicate wars sra... oproti puvodnimu Syndicatu.
    Nicmene neni duvod soudit predcasne a drzim palce :)
    • Syndicate Wars jsem hral na PSX a bylo to tam fajn prakticky to same co jednicka jen ve 3D . PC verzi jsem zkousel hrat ale byla dost jina, a hralo se to divne.
      • Největší podivnost bylo právě to 3D ... Vypadalo to hnusně a trpělo to problémy s interfacem i kamerou . Ale troufli si to udělat v dřevní době rozjezdu 3D akcelerátorů , takže ta hra už navěky bude splácet svoji daň za předběhnutí doby :/ .
  • Jsem jedině pro, sice ke starým syndicate jsem se dostal až nějaký čas před vydáním střílečky, ale bavili moc

    -KS projekt graficky vypadá dobře už teď.
  • Nikdy jsem se k Syndicate nedostal - možná to napravím, ale kdo měl tu čest, byl z toho unešen i po letech. Zase použiju to ohrané "Dobrých her není nikdy dost."
    • To je nostalgie. Syndicate byla ve sve dobe fantasticka hra ale dnes by neco podobneho moc hratelne nebylo. Na druhou stranu oni nechteji udelat kopii nebo remake, pokud to bude povedeny sandbox se spoustou napadu a podobnou atmosferou, muze to byt parada.
    • btw, dnes je na gog syndicate za 50 az 75%, takisto aj syndicate wars (nejake smiesne 3$)
      • Včera zase ARMA 1 i 2, kdybych měl o něco vykonnější PC, šel bych do toho. Flashpointy byly dobrou výzvou. Naštěstí se slevy opakují. Jinak, časem by se do databáze mělo dostat Eternity, Numenera i Wasteland 2 (přes 30 000 hlasů). A hodně lidí si přeje také jedničku.
  • Dan vzkazuje, že je lepší, žádný kiksstartr nepotřebuje.
  • "Přes den budou ulice plné lidí a přes nos je budou ovládat kriminální organizace." :D

    A když už jsem u toho tak: "Kam se vyšplhají přísvěky ukáže až čas..."...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit