Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako bych videl WOT s modernimi tanky, vc. artilery mode, ikonek atd. Kde je nejaka vlastni invence nebo rozdil proti WOT? Navic by me nijak zvlast neprekvapilo, kdyby Wargaming na toto dokazal velice rychle zareagovat, udelat par modelu modernich tanku a Obsidian prijde i o tento (jediny) rozdil oproti WOT.
    • Bude to to samé jako WoT , jen s jinými modely a kouřovou clonou . A přiznejme si , i kdyby tohle byl jediný rozdíl , tak nalákají dost lidí , kterým se WOT už omrzelo a nyní s plnou garáží jen nadávají a nechtějí dál platit .
    • Reakce na komentář od uživatele STEP: Naprostý nesmysl. tak zaprvé. Wargaming účelně manipuluje se hrou a tanky jen za účelem dohnat hráče k dalšímu a dalšímu utrácení peněz. My kteří máme odehráno 30tis bitev ve WOT víme, jaký byl před dvěma lety, jaký před rokem a jak vypadá WOT dnes, a jak je již defakto nehratelný. A co je horší WG vědoma si svého monopolu defakto nereflektuje na žádné stížnosti hráčů a chčije jim na nohy.

      To co já jsem viděl viděl z 20 minutového videa ohledně Armored Warfare, je velice slibné...a ano, je to v bledě modrém to samé, ale pokud mi to zaručí onu zábavu jakou na začatku WOT, na místo frustrace a bezmoci alternativy daného žánru, tak jsem za tuto přicházející hru vděčný. Určitě jí budu hrát hned ...a třeba potom následně to prospěje i WOT.
      • A ty si myslíš, že AW bude zadarmo? Prober se, oni jen poznali co na trhu letí a snaží se utrhnout část zisku na svoji stranu. Víš, tomu se říká zhodnocování kapitálu - někam investuješ a pak z toho očekáváš zisk. Proto AW nebude jiné, mimochodem, WG "marketing" umí velice dobře a k tomu má odpovídající zisk. A o tom je dnešní svět.
  • Tilwaen
    Kdyby to jen nemělo tak generický název...
  • Magister_Peditum
    Měli jít spíš cestou WT a ne WoT...
    • Prosím, jen ne cestou WT....
      WT:GF postrádá jednu důležitou věc a to zábavnost. Letadla maj dobrý, ale na tančíky se měli radši vykašlat...
      • To je čistě věc názoru. Tisíc lidí, tisíc chutí. Mě osobně ve WT baví jak tanky, tak i letadla a do WoT mě zpět již nic neláká.
  • vyzera to az absurdne rovnako ako WoT, aspon ze to ma moterny egine ne jak ten bigworld odpad
  • Celkem se na to těším... WoT mě přijde Minecraft. Super koncept, ale nefunguje pořádně po technické stránce a při tom tu není žádná konkurence co by to napravila.
    • Naprosto souhlasím, kéž by udrželi hratelnost a zábavu, kterou WoT mělo přd 2 roky. Teď co celá firma spychla (EU servery nepoužitelné, brutální náročnost na HW a uzpůsobení map pro děti) a pouze brutálně podřizuje změny výdělku, se těším na AW. Je dobře, že styl je podobný :-)
  • Dalsi tanky s HP-ckama? Ne, dekuji ...
  • Na to se docela těším. Hraji i WT ale tohle by mohlo být stejně dobré, ale kde vzít čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit