Přejít na výpis diskuzí

Tvůrci Assassin’s Creed vás vezmou do pravěku v Ancestors: The Humakind Odyssey

4.4.2019 12:40
Šárka Tmějová 6 příspěvků

Pravěk je ve světě her až překvapivě nevyužité téma. Ancestors: The Humankind Odyssey vás vezmou na dalekou cestu jak časově, tak geograficky – nádherná, ale divoká a nekompromisní příroda neogénské Afriky se stane vaším druhým domovem ne na desítky, ale dokonce miliony let. Dost na to, aby se před...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hra je již asi dva týdny oznámená jako exkluzivita pro Epic Store

https://variety.com/2019/gaming/news/new-ancestors-the-humankind-odyssey-details-1203179694/

• Být to v dobách AC II - Black Flag, tak bych se na to opravdu těšil......S tím co vydávají za odpad teď? Ne, děkuji :)

• Mno, ty jsi přesně příklad toho proč by ke vstupu do diskuze měl člověk vyplnit dotazník o článku, aby bylo jasné že to četl. 

A jinak bokem, ale vsadím se že si nehrál nové assassiny, sice jako RPG to ztratilo atmosféru předešlých dílů, ale sou to velice kvalitní hry, takže i kdyby se tvůrci téhle hry neodpojili od Ubisoftu před několika lety, viz článek, nejspíš před začátkem éry "odpadů", jak si ze sebe vyblil, tak by se bylo na co těšit, protože třeba Far Cry Primal byl neskutečné překvapení. 

• Lima

Aneb další hejtující pozér se ozval. Facepalm 😉

• Jack1947

Tohle mě dost zajímá...

• Ale jo ok..jen ten prezentér mě od toho odrazoval - jak se pořád usmíval 😀 jako by to nemyslel vážně, skoro jako by to sám shazoval. Možná mě jen vadila ta čepka 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit