Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bastion i Transistor jsem si hodne uzil, takze vyvojarum verim a tesim se, ze prijdou s necim novym jak svetem, postavami a pribehem, tak hratelnosti.
  • Vogon
    Darren Korb... *14*
  • Stylově unikátní? To je Banner Saga...
  • michaliuz18
    mate nejaky vypadek obrazku ? nikde nic len text :D
    • Kde su obrazky? Koli adblocku? Tak nic, je mi to luto ale po rokoch to tu musim opustit.... *13*
      • Mart9
        Redakci chybět nebudeš.
    • Ja som mal zapnutý AdBlock, všetko bez problémov. Vypol som ho, vyskočilo na mňa veselé oranžové zviera a zmizli mi obrázky k článkom. Paráda, takýmto technickým riešením určite presvedčia ľudí aby to nepoužívali.
    • froztik
      Mně pomohlo F5 *5*
    • Na druhou stranu bych se nezlobil kdyby u novinek/článků byly jen malé náhledy. :D Kdo to má pořád scrollovat
    • Už by to mělo být ok.
    • vypni AdBlock ;)
      • Každý 4 screen v galerii, to přehraje podělané video na automobil. Samozřejmě miliardkrát hlasitější, než je obecné nastavení zvuku v pc, ostatně jako všechny reklamy. Ne díky.
      • Nic vypínat nebudu. Za těchto okolností jsem s touto stránkou zkončil.
      • Ideální čas se naučit chodit jinam *1*
        • Mart9
          Jestli má adblock, tak je úplně jedno, kam chodí. Kdybych o tom rozhodoval já, lidé s adblockem by si ani nic nepřečetli.
          • Kdybych rozhodoval já, lidi jako ty bych izoloval od společnosti.
            • Mart9
              Zdravím diskusního ramba
          • Já nemá problém s reklamou která má ještě nějaký meze.
            Jednou za čas ale provozovatel zkouší co lidi vydrží. Začne to tapetovat nerelevantní reklamou (fakt eshop pro pety na webu o hrách?), banerama přes celou stránku a pro sichr i nějakou zvukovou a to se pak vyplatí si s ADP pohrát.
            • Psal jsem ohledně toho do ADblocku, který mi odvětil, že na tu to vynucenou ochranu "ochrany" (při detekce Adblocku udělaj to a to) Již pracují, že nová verze by toto už měla eliminovat. (Kolem léta by měl proběhnout update.) Upřímně raději pošlu prachy(už jsem udělal) do ADblocku než jsem, protože takhle prasácky srá* lidi S a i BEZ Adbloku je vrchol pánové.
            • Mne k pouziti dohnala ta totalne dememnti reklama na Evropu 2, ktera se spoustela i pri prohlizeni galerie. To jako vazne? Zkuste se proboha zamyslet, proc si tam lidi adblock dali. Doporucuji tento clanek.

              http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/40163-jak-nas-vydavatele-dohnali-k-adblocku-a-ted-zuri
          • cha, pak si zkus jít třeba někam na stránky pro titulky, vyskáče na tebe milion kasín a upadne ti z klikání ruka...
            • Mart9
              Jako vážně? Takové reklamy tu byly, ale už nejsou. A jestli jo, tak děkuju za to, že nejsem jejich cílem.
            • To si nemyslím, posledně jsem v noci pár lidí vzbudil. Nebyl jsem na svém pc, neměl vypnutý zvuk, protože jsem jen brouzdal po netu, ale jak jsem se dostal na games, tak jsem byl uvítán videem i s příšerným kraválem roztáhnoutým přes 3/4 stránky. Nemluvě o tom, když jsem zavítal do galerie a snažil se prohlédnot víc než 4 obrázky v kuse. Co je moc, to je moc.
            • Mart9
              A teprve pak máš jít jinam. To ale není případ games
      • Paulcz
        Než se dívat na to oranžový lejno tak to raději nic.
        • bizi
          Oranzovou reklamu maji jen adblokari. Ostatni maji vetsinou IT reklamy.
          • Tilwaen
            AdBlock mám vypnutý a po refreshi cache mám taky oranžovou reklamu. Browser Opera 36.0.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit