Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit
    Promiňte, ale tvůrci Nier:Automaty nejsou tak úplně Platinum, je to hlavně Yoko Taro, už původní Gestalt Je jeho hra, SE Tarovi doporučil Platinum, aby krom postav, hudby, příběhu měl konečně i dobrý gameplay, což samozřejmě vyšlo. Pokračovaní Nier určitě bude, což potvrdil sám Taro, možná to ale bude úplně něco jiného než Automata. Navíc celé universum Drakengard + Nier je evidentně cyklus, který se opakuje, takže nás to pokračovaní pravděpobně překvapí. Takže ve finále tohle klidně může být i pokračovaní Automaty. 
  • Paulcz
    test


  • kkING
    No mix techto dvou her by me urcite pobavil
  • jo toto vypadá dobře, nier mě vůbec nechytl kvůli vzhledu postav, ale tady toto by mohlo být výrazně lepší, temné a pěkně badass
    • iSpirit
      Oba díly Nier jsou temné, depresivní nihilistické depky. Ty vůbec nevíš 😂
      • nemám zájem hrát za robo holku v minisukni (zase ti japonci a pohledy na kalhotky, to už se mě omrzelo dávno v anime) a bojovat s roboty co vypadají jak koše na odpadky...
        • iSpirit
          Ty  máš ale předsudků.
        • Jack1947
          Náhodou ten souboják byl parádní ale nechceš, nechtěj tvůj problém...
          • Marquis
            To víš, někteří lidé raději hrajou za svalnaté chlapáky co se jim na leskne kůže pod propocenými nátělníky při tom když drží svoje dlouhé zbraně a rozsévají tělesné tekutiny všude kolem sebe. ;)
            • alespoň je to uvěřitelné, nakorbený válečník než nějaká lolita...
              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                To jsou holt Japonci můžeš je milovat nebo nenávidětale nic s tím neuděláš 🙂
            • Jack1947
              Někomu je to dokonce jedno (můj případ) pokud je hratelnost a příběh dobrý.
    • Jack1947
      Což je hrozná škoda ta hra byla parádním skloubením zajímavého příběhu a devadesátkové hratelnosti + něco navíc - třeba to savování taky zavánělo dost nostalgii plánuji že si to dám ještě podruhé... ale to musím sehrát zbytek her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit