Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BR1/2 se hraly dobre,
    s kvalitnim modem pro vizualizaci co udelal fanda komunitak (stiny, AA, odlesky atp) ...

    skoda, ze se studio nepokusilo vratit s BR3 napriklad na kickstarter nebo indiegogo
  • Jen skoda ze se vyprofilovali ta poslednich 10 let tak blbe... jejich zanik me mrzi. Tajne jsem doufal v navrat ke korenum...−(
  • Terminal Velocity som teda v detskych casoch hraval velmi casto (nie, ze by som to cele niekedy presiel). Bundlovana hra ku grafike S3 Virge.
  • Walldstein
    BloodRayne v jejím sexy oblečku se vším co do něj patřilo je prostě vzpomínka z dětství, která je intenzivnější než třeba vzpomínka na Laru Croft. A co sem si všimnul tady v diskuzi nejsem jedinej kdo by ocenil BR 3 :D
    • Jack1947
      Jako jo, 1cka byla super a rozhodne bych uvital neco podobneho. Treba i lepsiho nez (trochu... jineho 2dilu). *4* Klido i pokracovani, upiri jsou dneska hrozne nedostatkove zbozi ve hrach a to je tak nejak skoda.
      • Tak jo jiste ano uvital rozhodne, neco, a, to, treba nez klido upiri ve, a nejak tak skoda :)
  • chce to novej bloodrayne oprasit kozy stary hrdinky navlict ji do altexu s moon boobs fyzikou a udelat poradnou rezbu ;D
  • To jsem jedinej kdo kromě bloodrayne pamatuje Nocturne? *10* Udělali skvělý hry, kdyby raději vydali pokračování... *9*
    • Nejsi. Je to jedna z nejsilnejsich vzpominek z mych mladych let. Stejne tak jako jejich Blair Witch. Nocturne je skutecnym prikladem mistrne zvladnute atmosfery. Pro me hedna z nejuzasnejsich her vubec.
      • Hej Nocturne demo jsem tenkrát nemohl rozchodit kvůli grafice a pak s novou se mi to sekalo, protože jsem měl slabý procesor. Já věděl, že se vyplatí chodit do komentů a jsu poggoglit jestli to rozjedu pod WIn7
    • Walldstein
      Nocturne byla geniální hra a nejsi jediný kdo si tu připadá jako jedinej v tom co od tohoto studia pamatuje. Já od nich třeba vzpomínám na sérii Fly!
      • Jack1947
        Nocturne si pamatuji z obalky ... vubec meho prvniho Levelu. Nikdy jsem nemel moznost si ji zahrat, verim ze to byla vyjimecna hra a taky mnohymi prehlizena nepravem.
  • maros.goc
    BloodRAyne bola slušná rezba :) to áno, goodbye TRi :)
  • Tushan
    jáj škoda bloodrayne jedničku jsem dopařil několikrát a moc mě to bavilo
  • Jack1947
    Skoda, holt asi nebyli uplne tak pro dnesni dobu. Tak nezbylo nic jineho nez to zabalit. Smutnit asi moc lidi po nich nebude i tak byly kusem herni historie a nezustanou (snad) zapomenuti Amen.
  • Prekliatie licencovanych titulov je to, ze sa na ne zabuda. A pritom Ghostbusters: The Videogame bolo dostojne pokracovanie prvych dvoch filmov. Eh, ale sa aj hralo dobre! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit