Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dobře, škoda, že Travis Baldree je plagiatorský blb, kterému se v Torchlightu povedlo neuvěřitelné: vykrádat sebe sama (předcházející hry Fate, Mythos) a vykrádat videa z Diabla 3, které v té době ještě ani nevyšlo.
    • del0
      Pamatuju si, jak vždycky vyšlo nějaký video na class z D3 a po nějaký době ty samý skilly v Torchlightu 2. *15*
  • Ocenil bych, kdyby tam šlo vypnout zvuky ve vesmíru, je to jedna z věcí, kterou mi Firefly učarovalo okamžitě *1*
  • Lol asi sem divnej ale z traileru sem mel husinu, proste to na me zafungovalo naplno :D a pripomelo mi to skeve Star Wolves
  • VaZqeZ_EU
    Hudba - kopie hudby z intra "Wasteland 2"..
    Obchodník - kopie postavy ze hry "Oddworld: Abe's Oddysee"..
    Logo - kopie loga hry "Ancient Space"..

    ..ale jinak hra vypadá fajn.
  • YES :D Konecne nejaky SPACE pseudo simulator na KONZOLU (resp konzole) Tak ja budem verit ze to bude fajn. A nemyslim ze je tak strasne odlisne spravit dobru space action game od dobreho action RPG. Vela elementov je spolocnych,ako dobra hratelnost, bohaty svet, spusta moznosti vylepsenia vasej postavy a lode a hlavne nejake to objavovanie a exploration. obcas nejake to rozhodnutie co ovplyvni dalsi vyvoj.

    V dobe ELITE: Dangerous a STAR CITIZEN, kde sa nam konzolistom moze len snivat o takych peckach to prijde neuveritelne vhod, hlavne od tak talentovanych vyvojarov.
    • walltar
      Elite s největší pravděpodobností na konzole bude ... Pamatuju si, že to sám Braben řekl vy nějakém interview. SC se posunul graficky na místo, kam ho konzole nemůžou následovat ... to by nejelo ani na těch 30FPS, takže ten se čekat na konzolích nedá.
      • To by bolo super. Ja si tiez matne spominam na nieco co pan Braben povedal. Jeho odpoved na "bude hra na konzole?" bola "We would be stupid not to..." (akoze by boli blbi ak by to na konzole nevydali)
        Lenze na zaklade jednej odpovede, ktora ktomu este bola mozno len v momente nemozno hovorit o tom ci to na konzole fakt bude... (ALE STRASNE DUFAM ZE BUDE)
  • Jsem vážně jediný komu se zdá vesmírná střílečka dost daleko od Diabla a Torchlight?
    Vážně myslíte, že dobrý pekař připraví super dort? Nebo, že vám dobrá cukrářka upeče skvělý chleba?

    Neříkám, že to nemůže dopadnout dobře, ale autoři dobrých RPG klikaček pro mě fakt nejsou zárukou dobré vesmírné akce:)
    • Tak třeba Massive Entertainment dělali jen strategie a teď pro Ubi udělali FC3 a dělají Division.
    • Záleží na uhle pohľadu
      Náhodne generovaný svet a jeho objavovanie, vplyv hráčových volieb, zaujímavé questy, obchodovanie a hlavne výbava sú dosť dôležité pre oba žánre.
      Jediný rozdiel je možné nájsť v bojovom systéme, ale z videa to vyzerá že použili relatívne jedoduchý základ /čo vôbec nieje zlé, práveže podľa môjho názoru môže hre len pomôcť/.
      Hlavný rozdiel je absencia levelovania ako v klasickom RPG, ale tu je zase oveľa väčší dôraz na výbavu ktorý to môže vyvážiť
    • Od creative assembly ( serie total war) bych taky nečekal dobrou fps a hle... Alien Isolation *3*
    • Já mám kamarádku která ve firmě dělala recepční a zároveň nám dodávala super dorty.

      Nebo spíš takhle .. nemá moc smysl snažit se dopředu odhadovat jak to dopadne jen na základě předchozích projektů těch lidí.
  • No tak snad bude dobra alespon hratelnost...
  • Moje lásky Torch a Diablo, at se jim to povede sem zvědavý
  • To vybadá suprově, už teď se těším
  • walltar
    Trošku mě to připomnělo Starpoint Gemini, který mě celkem bavil. Jen škoda, že byl takový celkově nedodělaný a zabugovaný. Myslím, že tohle by mohla být zajímavá oddechovka.
    • Zkoušel si Starpoint Gemini 2 ? před nedávnem to konečně vyšlo v plné verzi
      • walltar
        Nezkoušel, protože mě přišlo, že to je úplně něco jiného než jednička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit