Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Za dobu hraní Doty 2 mám celkově 19 opuštěných her z celkových 1874 her. 2/3 z toho jsou díky technickým problémům na mé straně s připojením, výpadkem elektřiny nebo restartování pc a "zamrznutí" na restartu. Zbytek je záměrné opuštění hry při feednutí spoluhráčem, debilní pick (nejčastěji nula support hráčů) nebo ukončení trápení (mé vlastní feednutí). Celkově 4 krát jsem byl v rámci tzv. nízkého hodnocení, kdy jsem musel tři hry vyhrát a dostat se odtamtud. Nebylo to nic příjemného. Většinou odpad kombinace Poláků, Rusáků a čínských děcek, kdy každý psal tou svou řečí.

    Svázanost s číslem mi nevadí, stejně jej mám uvedené u Steamu jako záložní možnost při ztrátě mobilní aplikace a nemožnosti se pak přihlásit. Je to nejrychlejší cesta pro resetování. Stejně tak u Blizzardu a jeho aplikace. Takže pokud to pomůže ve filtraci Cyka blyat a podobných, nevidím v tom naprosto nic špatného a zavedl bych to u všech podobných her. Jenom se obávám, že u Lolka by to mnohdy znamenalo, že 2/3 budou hnít v zóně Zatracených.
    • Vzdam se svych prav na soukromi i kdyby to melo zachranit jediny zivot... *15* Jsi ovce
  • Vidlec
    StarCraft tě nenaučí týmové spolupráci. Mužeš mít 900APM, micro jako blázen, ale jakmile neumíš hrát v týmu, tak nikdy nic v Dotě nedokázeš.

    Edit, to měla být reakce na příspěvek podemnou
    • Jack1947
      Bob jen trollí
  • Hlavne je treba nahlas ríct že dota a moby jsou velice jednoduché hry a každý kdo hraje starcraft na alespon gold urovni (nebo jakoukoliv jinou stretegii) má na to, aby se stal v dote profesionálním hráčem
    • Obvious troll is obvious...
    • Veskoslav
      Maxíčku, jdi zase hajat. Jsi přetažený.
  • článek o Dotě velice chválím, jen tak dál!

    co se týka zakoupení nové simky, to je jistě možné, ale takovému pro hráči co bude kosit nováčky stejně rychle naroste MMR zpátky a bude muset kupovat zase novou sim, možná na světě bude pár bláznů, co kvůli tomu každý týden budou kupovat novou simku, ale to už je dost malá šance, že na takového vytvrvalce narazíte

    přísnější postihy za leave ok, ale zas to nepřehánět, stejně za to většino člověk nemůže a je to nějakou technickou věcí (výpadek netu, elektriky, steamu, Windows, nebo dítě co vákm začne řvát vedle v pokoji)
    • "zas to nepřehánět, stejně za leave většinou člověk nemůže a je to nějakou technickou věcí"

      Právě, že vůbec. Přes 70% leavů jsou chroničtí leaveři, co odejdou klidně z totálně stupidních důvodů ("I died by First Blood... so bye!" a podobné důvody)
      Těch 70% jsou prostě totálně děcka, co nemají vůbec žádný respekt.
      • Posuzuji to především podle sebe, já mám leave z 90% z technických důvodů, přiznám se, jednou jsem leavnul hru na začátku, když náš team picknul 4 kouzelníky proti klasickému pub carry týmu soupeře (PA, Slark, Pudge atd) to mi bylo líto vyhozeného času u hry co nejde vyhrát. Ale aby někdo leavnul po FB, to se mi za cca 2,5 tisíc her ještě nestalo, asi klika.
        Ovšem ruské týmy často leavují, jakmile začnou prohrávat, to je taková klasika, kuci ruský ty prohry moc neuměj no *1*
        • Jack1947
          Dotu nehraju ale bud leavují nebo trollý a pak nadávají ostatním... prostě to mají nějak v krvy navíc Rusové a Asiati se vyžívají v heckách *4* Kak dela, smotrel pizdec :D axaxaxax

          Těch pár hráčů umí i anglicky... když neblábolí něco Rusky.
      • hloupost
        • Za 1.)
          To byl jenom příklad.

          Za 2.)
          Hrajete Dotu v dostatečném množství, aby jste byl schopný posoudit??!

          Ze svých her můžu spolehlivě říct, že minimálně v 70% případů to daný hráč leavnul úmyslně. (výpadek netu, elektriky, steamu nebo Windows cca 10-20%)
          • a jak to spolehlivě poznáš kvůli čemu leavnul, jestli se mohu zeptat?
            • Jack1947
              Kdyby třeba dostali banán po několika afk zpásech na sezonu možná by to pomohlo ??
            • Samozřejmě nejde spolehlivě poznat, z jakého důvodu hráč leavnul hru.
              Spolehlivě jde poznat jenom, jestli tu hru leavnul sám a nebo kvůli nějakému technickému problému.
          • nikdo jen tak neleavne protože by se dostal do low priority, co by jste vedel kdyby
            1.) jste hrál dotu
            2.) četl článek
            • - jedno leavnutí vás do low priority nedostalo. Muselo to být opakovaně!
              - DOTEĎ se z té low priority dalo snadno dostat. Stačilo vyhrát pár zápasů aniž by jste se museli nějak extra snažit.
  • Spárování čísla se hrou vidím jen jako další dobrou ochranu např před krádeží účtu (tak jako nabízí už kupa titulů). Jak už někdo napsal - nová simka není žádný problém a v domácnostech se kolikrát najde i více zařízení. Jako volitlená možnost? klidně, ale jako povinnost?...nakašlat.
    Tohle mi připadá spíš jako řešení na oko, které maskuje neodladěný mm systém :-/
    Myslím, že i kdybych se k dotě někdy na čas vracel, tak si SIMku taky koupím. *5*
    • Pro public hry tu SIM nepotřebujete (Quick Match zůstal pořád stejné zlo). To jenom pro ty Ranked zápasy.
      • Právě že i když se považuji za casual hráče, tak vždy vše hraju na ranked. Je (či bylo bylo) idální vždy hrát proti přibližně stejně schopným hráčům. Je to pro mě zábavnější než snadná výhra a nebo se pomalu trápit s jistou prohrou (tam alespoň uvítám tu výzvu). *15*
  • To sem zvedav jak si hosove poradej s tim, az je nekdo bude zalovat, nebot neopravnene zpracovavaji osobni udaje, coz podle EU smernice nesmi a hrozej za to flastry v desitkach nebo i stovkach mega Eur (respektive do 30% celosvetovyho obratu). Vubec nemluve o tom, ze sdelovat svuj telefon muze leda magor. Sekundarne pak je vazne velkej problem dojit do nejblizsi trafiky a tam si za korunu koupit SIMku, zablbnout si a pak ji zahodit ...
    • Jack1947
      Moc by s tím nepochodily, protože tvé telefoní číslo má už operátor a ten s ním nakládá bez tvého vědomí už dávno. Jiná by byla kdyby tam byli skutečné údaje ale i ty by se dali zneužít bohužel. ( adresa bydliště... jméno atp...)
    • telefonni číslo neni osobní údaj. s tím zakoupením náhradní simky by to mohli porešit tak, že by nejaký autoamt volal telefonní čísla, a pokud by jsi to nezdvihnul, dostal by jsi ban
      • Dokazu si predstavit, ze te ted spousta lidi nebude brat jako trolla.
    • stim vubec zadny problem neni, protoze jakmile buudes vkladat cislo tak tam 100% bude potreba potvrdit agreement, ze souhlasis se spracovanim osobnich udaju, tak jako to funguje dneska kdekoliv
  • SalemCZ
    Tak vyplňování telefonu je už dávno i CS:GO aby se odlišilo od smurfu a teoreticky i větší šance že proti vám nebude cheater
  • Ty nove ucty si hraci zakladaji, protoze je pry lehci se dostat vys s novym uctem, nez s uctem kde mate odehrano vic zapasu (nevim proc, nerozumim tomu).
    Nicmene je to fajn, potkaval jsem tam pravidelne lidi co meli treba level 1 ale hrali to jak mistri (treba s invokerem).
    Jinak dota je fajn ale nechapu jak u toho nekdo muze vydrzet tak dlouho. Mne tam chybi proste starost o zakladnu a ovladani vetsiho vojska.
    • Jack1947
      To jsou MOBA hry bobe nic pro tebe


      OK, beru zpět. U tebe bobe totiž nikdo nikdy neví...
      • tim že je to fajn, jsem myslel že je dobre že se s tím rozhodli neco udelat.
        • a co je na tom fajn? dobry hrac by se mel dostat nahoru stejne rychle at je to veteran nebo novacek cokoliv jineho je šmejd system!
          • Jo, ale dobrý hráč nemá potřebu leavnout každou 2. hru. Dobrý hráč ji (většinou) dohraje dokonce a vyhraje ;-)

            Aspoň to trochu omezí leavery a AFK hráče. Problém je v tom, že jenom "trochu omezí", ale nezastaví je.
          • Jack1947
            Je to především random, ostatně u jakékoli jiné MOBA hry ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit