Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda ze parta z Quantic Dream nepracuje na necem pro PC .. po jejich definitivnim rozhodnuti zustat pouze u PS2, je tenhle zanr pro nekonzolisty prakticky mrtvy :/
  • Ragnareee ty lharii prej ze dohlizi dal na TSW lol :) Njn uz aby to bylo venku pribeh on umi..
  • achjo pls boze at to neni blby... ac to rikam nerad, porad jim nak neverim. longest journey je super, dreamfall je fajn, ale u tohohle se mi nelibi zatim ani videa, ani ty jejich komentare k nim.
  • Až změní obličej té nové Zoë v Chapters, fajn, má to cenu. Ale když 6-7 let stará hra má lépe vypadající hlavní postavu než její o tolik let novější nástupce? No way... *11*
    • Ja s ni problem nemam. Nechtel bych zase tu naivni teenku z Dreamfallu,prestoze byla skvela. Cas je neuprosny:)
      A jestli mas na mysli modely postav,pak bych ti pro osvezeni pameti doporucoval podivat se na youtube a modely postav z Dreamfallu. Mozna pak zmenis nazor
  • Gojira
    Takže Zoe přežila?
    • nikdy neumřela, imho. a říká se spoiler *7*
      • Gojira
        Sorry, ale na tak starou hru nebudu psát spoiler. A myslel jsem to, tak jako, že se probudila.
        • x_ander
          Upozornit na spoiler je slušnost (proto tady taky existuje tag na spoiler že) a to i u staré hry. Určitě se tu najdou lidi, kteří Dreamfall nehráli, ale mají to v plánu.
          • GlaDOS
            Třeba já. Nedávno jsem si sehnal z gogu první dva díly, takže ti Gojiro pěkně díky za spoiler.
  • Je to krása, jestli se na nějakou hru opravdu těším, tak je to určitě tahle :).

    Nezapomeňte, dneska v 6 začíná live gameplay Dreamfallu s autory hry:
    http://www.twitch.tv/redthreadgames
  • béé další kyberpunk plný tuny klišé. Kdyby radši udělali nějaký steampunk to je o dost zajímavější a originálnější.
    • Fremencz
      Už v The Longest Journey byli prvky cyberpunku né sice moc ale náznaky tam byli,takže cyberpunk k týhle sérii patří.Doufám že v tom městě uvidim nějakej ten neonovej nápis v češťině *2*
    • Co ti brani nejakou steampunkovou hru na Kickstarteru podporit?
      • rhaegar
        Jo a hlavně, že Dishonored bylo bez klišé co? :D Je jedno jestli je to cyberpunk nebo steampunk záleží na originalitě a ta většina her postráda viz Dishonored - poměrně originální ztvárnění světa zabila totálně zpackaná a překombinovaná hratelnost + příběh a dialogy na úrovni máma mele maso .
        • Kazdy zanr je plny klise. Ale klise samo o sobe neni na zavadu. Treba takovy The Secret World-je mozne mit tolik klise z ruznych zanru v jedne hre a bavit? Kupodivu je.
          I kdyz teda nevim proc s Dishonored reagujes na me. ja to nikdy nehral ani nikdy nezminoval v zadne souvislosti:)
          • rhaegar
            Reaguji na GGG a na to,že Steampunk je bez klišé .)
            • rhaegar
              Jo v každém žánru a pod-žánru se vyskytuje klišé čili i ve steampunku. A kvalitní hra z cyberpunku za poslední léta je jedna - čili jsem rád, že se dočkáme dalších.
            • nebrec GGG
            • PS: Jsem TheGGG, tak mě neoslovuj GGG
            • Pff, já tu nemluvím o příběhu, ale o prostředí a kliší které jsou v každém Kyberpunku stejné. Co tam bude tentokrát? Zas temné neonama nasvícené město, hi-tech vojáci v plasto-skleněných uniformách, podkožní implantáty, hackeři, konspirace, pořád to samí dokola.
              Steampunk je v tomhle mnohem originálnější, protože je mnohem méně her s touto tématikou. Že sis přidal dishonored na svůj seznam hned vedle skyrimu a píšeš o tom tady i na eurogameru je věc jiná, ale nic to nemění na tom že kyberpunk už je docela otravnej, zatímco steampunk je dosud neprobádaný.
  • Veskoslav
    Poslal jsem tam litr. Sice to není moc, ale snad to "pomůže", jak se říká:)
    • to mas toli penez ze muzes rozhazovat? a deti v africe nemaji co jist, za to siklidne mohl mit jeden datadisk ke call of duty
      • Dmnce, vic se na tvuj vypotek rict neda *1*
        • Bez ohledu na to, kolik má nebo nemá peněz, já financování čehokoli na kickstarteru také považuji za vyhazování peněz (ale je to z jeho vlastní kapsy, takže jeho boj).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit