Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Smazat. Spletl jsem si vlákno.
  • Jak jsem zahledl tu buginu tak jsem mel radost ze je nejaka novinka o Mad Maxovi :(
  • Jack1947
    Hmm... nechápu jak se tam chtějí po těch uzavřených mapách ve vozidlech pohybovat...
    • Takze to nehrajes! Ty jses fakt id*ot!
      • Hrál jsem a taky nechápu ... Kamkoliv se budu chtít dostat, tam budu stejně muset pěšky, protože těma troskama nic neprojede.
        Nějak mi to do tý hry nesedí, snad jen jako fast travel např. ze safehousu do safehousu.
        • Jack1947
          Přesně to mělo být spíše v Dead island tam by to mělo aspon smysl... ale tady to fakt není stavěné na vozidla... asi busdou muset probourat cestu v mapách nebo jak *7*
          • V dead islandu auta byla, co to zase plácáš...
            • Jack1947
              Z komára děláme velblouda? to je hrozně, dávno já jsem si to pomýlil jak se řiká.
          • To nemate zadnou rozumnou dedukci? Bude tam nova mapa kolem mesta ,uz na tom delaj od vydani hry! Boha ,kam ten svet speje! *7*
            • Co takhle se podivat na trailer Sherloci! *3* Nebudu tady vecne hosi. *1*
            • Rozumnou dedukci ? V hře zaměřený na parkour bych auto fakt nečekal ... sorry za můj neschopnej úsudek
            • Jack1947
              To mně potom napadlo taky i když to naruší základ hry... hmm tak třeba se pletu a bude to nějaká lepší mapa +tam přibude i ten příběh atp...

              "kam ten svet speje!?" do háájzlíku... jalového..
  • Ristoro
    Ta hra je prostě paráda, líbí se mi, jak se o ni starají. Nečekal jsem od toho nic, neviděl jediné video před launchem a dohrál jsem to hned 2x.
    • Jack1947
      Ale jo coop s lidmi (kámoši) by mohl být zajímavý ale pro jednoho to je bití nevinátek ocelovou pálkou do hlavy...
      • A to nás právě baví ne ? *14*
    • podle recenze spíš podprumer
      • Sr_Lobo
        Precti si recenzi a zjistis, ze tady neco nehraje. Prvni dve tretiny textu je hate a nakonec se rekne ze to zastak zly neni, aby se lidi nevztekali. Proste jeden z Kremserovych skvostu.
    • Morraw
      Je to skvělá hra. Nedivím se, ze Deep Silver stáhl DI 2.
  • Sikl by se Buzzard z GTA5...
  • MickeyMutant
    "...důležitější je, že Dying Light nehodlají ležet ladem"

    ...nemají nyní na to čas*3*

    EDIT: To už fakt nikdo nepamatuje Radovana?
    • Jack1947
      Tos ani neměl, těhle podívínou je česká republika plná... ne nepamatujeme možná jen matně...
  • Sr_Lobo
    Slovy klasika Fryštenského:"Tak bylo to pěkný, ale že bych to musel vidět dvakrát...".
    Dyby radši zas šáhli na Hellraid :(
  • Aha pak v dalším patchi bych přidal vrtulník.
    • Na zombiky je lepsi kombajn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit