Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem, taky jste si stopli video v 1:11?
  • tonnymontana
    ted je toho fakt hodne z kokpitu ve vesmiru a ja se na to satrasne tesim:) tenhle zanr mam moc rad rozume vesmirne simulatory a jak prijde oculus budu mit zne:) manzelka prestane chodit ke kadernici a spunti zacnou chodit v teplakach po dededckovi :D tak ne ale tesim se:)
  • Hanzales
    Nevíte někdo pls jak bude ten Elite podporovat joysticky (případně FFB, Hotas jako SC)?
    Případně ten "čočkin-drift"? Jako fakt se těším jako pako, i kdyby za 2-3 roky, až si sednu do křesla, na hlavu si dám nějakou inovovanou verzi oculusu, do pracek hotas, a hurá vesmíre pojď do mně! V té době už by mohly být dostupné i nějaké ty motion-simulátory v kompaktním provedení za lidské ceny. Už jsem někde viděl takovou šalin-sedačku v kompaktní kostře a dávalo to něco přes 2G. Vlastně by stačily i ty dva hydraulické písty zezadu sedačky.
    Nicméně tyhle vesmírné tovary s kokpitama budou s tím oculusem a hotasem echt zábava, už to skoro vidím. Už to chci všechno mít! Ale zároveň tomu chci dát dost času, aby to všechno pěkně dostatečně uzrálo...
    • walltar
      Technicky ani nepotřebuješ sedačku. Stačí ti dvě elektrody za ušima.... je to mnohem levnější a výsledek nebude až tak daleko.

      Myslím, že podporovat by to mělo všechno ... ale zatím tam většina chybí. Alpha zatím podporuje jen joysticky, hotas na ní prý nejede a track IR taky ne.
  • Tohle a StarCitizen *14* *14* *14* *14* *14*
    • Obě už mám backlý. Teď už se jenom "dožít" *1* , zapařit a pak je mi jedno co se se mnou stane (nebrat tak vážně).
  • Ještě kdyby se v podobné kvalitě vrátili dobré budovatelské simulátory:(
    • Kedaro
      Divím se, že s tím ještě nikdo nepřišel na kickstarter, to by se zaplatilo raz dva.
      • mate pravdu kedze studio ktore sa venovalo mojej oblubenej serii ANNO zacalo robit sr...
        na tablety
  • Firma ktora pracuje na sim STAR CITIZEN by mala tohoto chlapika nakupit a spravit SCZ este lepsim.
    • Sorry ale jako zakos techto spolecnosti by jsi se mel proplesknout
      Konkurence je urcite vic jak vhodna, jinak to tu zase umre/zamrzne/cokoliv co nepreje vyvoji...
      Takze at je tu x ruznych projektu a neni treba vkladat velke nadeje do jedineho (prave treba star citizena, zatim mi to prijde jako hodne humbuku a slibu, ale nic moc... snad se pletu)
      • Hanzales
        V některých případech bych byl taky pro spojování ;o)
        Např, kdyby se spojila perfektní grafika pCars, zvuky R3E a excelentní zbytek všechno ostatního v AC do jednoho dokonalého celku, kdo by se zlobil :)
      • Spis naopak, Braben delal první a druhou Elite ještě v době kdy Roberts tahal gumovyho kačera po piskovisti. Elite je ta prava klasika a ne Star Citizen...i když Roberts je taky dobrej.
        • Máš pravdu. Imho Frontier : Elite II (http://en.wikipedia.org/wiki/Frontier:_Elite_II) byla moje vůbec první originálka (placená papínkem :) ). Ty tři diskety stály v tý době tuším 1299,-
          Od tý doby se taky v klidu zaposlouchám když uslyším starý hudební klasiky. Doteď si občas broukám Korsakovův Čmelákův let (http://en.wikipedia.org/wiki/Flight_of_the_Bumblebee).
  • jak vůbec dopadlo to novy X? stoji to za něco aspoň?
    • O tom radeji nemluvit. Mel jsem penize jen na tohle nebo Xcom: Enemy Within a ja blb veril Egosoftu.... Nikdy vice podobnou ptakovinu neudelam
    • jo egosoft se to snazili zjednodusit aby to bylo pristupnejsi a hlavne aby se to "hralo" lip na konzolich a tím to pokakali je fakt ze zadna jejich hra nebyla po uvedeni bez bugu, vlastne byly bugu plny :D ale takovej X3 Albion prelude je ted radost hrat zrvona byl update na verzi 3.1 no za me tu hru doporucuju a je to urco dobrej zpusob jak si zkratit cekani na ED nebo na SC
    • stojí za to si počkat na X4... X Rebirth má kopu nápadů na papíře zajímavých, ale ve skutečnosti jsou tragické a špatně implementované :(
    • walltar
      Nestojí za nic. I když opraví záplavu bugů, tak ta hra bude pořád špatná. Možná mody ji udělají hratelnou.
  • DeDy
    Příští rok bude skvělej. Elite, Frontiers (to fantasy RPG), Divinity: Original Sin. Teď už jen, aby někdo ještě udělal hru, jako byl BattleZone (1+2) a budu si chrochtat jako prase v žitě.
  • walltar
    Už se nemůžu dočkat až začne Beta1 ... na tuhle hru se těším už od jejího KS. Skoro tak jako na Star Citizena.
    • Hanzales
      Taky se těším na obojí. Strašně dlouho tady něco podobného chybělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit