Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak snad to nedopadne jako pillars, vyberou 2 mega a ve finale dostaneme nejakou 2d placku. Ale drzim jim palce, i kdyz zaklinac mne vubec nebavil a valka ve vietnamu dnes uz taky nikoho nezajima.
    • Tak mne vubec nebavi pc hry, vlastne je absolutne nesnasim. Je to ta nejvetsi kravina na svete hned vedle sportu ale taky doufam ze se jim to povede, ikdyz to urcite nikdo nebude kupovat a bude to totalne uchylny.
  • Tohle byl trhák a nesmírně mě to bavilo:
    https://www.youtube.com/watch?v=Xg6zGUKkfBY
  • bukrr
    Rád bych viděl FPS z Vietnamu, ale to je moc obyčejný na tuhle sestavu.
  • Priznavam, ze toto je je jeden z mala projektu od ktereho nelze nic cekat. Opiraji se o znamy film, ale nato, ze se ohaneji svymi veteranskymi jmeny, neukazuji vubec nic. Nikde jsem nezjistil, co to je vubec za hru. Izo, 3rd person, nebo 1st person?! Nejaky aspon artwork? Nastin deje? Zasasen po filmu, behem nebo pred?

    Na to, ze chteji 900 000 us to zavani bud pruserem, nebo chytre v polovine kickstarter kampane ukazi vic... Zatim to beru tak, ze par leaderu si honi ego, aniz by neco ukazalo.
    • prvni vety na kickstarteru: Apocalypse Now is a first-person RPG with survival and psychological horror elements. You will explore the jungles and rivers of Vietnam in first person perspective. You join a crew of “rock and rollers with one foot in their grave”.

      It’s like Fallout: New Vegas on acid in the middle of the Vietnam War. You will play Captain Willard.


      nekdy pomaha cist
      • Dik. Ja na to koukal vcera, kdyz to bylo cerstve na kickstarteru. Je mozny, ze jsem se ztratil v updatech, nebo to tam dopsali. Kazdopadne dik za doplneni. Ale i tak to zatim beru jen jako tlachani bez poradne preprodukce. Takze bych platil zajice v pytli.

        Pokud to bude first person, tak dost pochybuju. Hodne velky plany.
    • Morraw
      Musím s tebou souhlasit. Beru to tak, že pár známých fandů-vývojářů chce zkusit něco netradičního, na co by jim žádný vydavatel nikdy nepřispěl. Ale ta jejich neurčitá vize, která ještě není ničím podpořena.. K tomu ta velká částka.

      Obávám se, že tady pár známých jmen to neutáhne.
      • danny_the_hound
        No v tom videu tvrdia, že už majú prototyp, teda minimálne oni už asi majú jasno, čo to bude za hru a vo videu prebleskne aj pár záberov zo samotnej hry -- podľa nich to bude first person 3D.
  • Těžko se bude vybírat , když nedají ani jeden obrázek nebo koncept.
  • chtelo by to vietcong 3 *3*
  • Miluji vuni napalmu takhle po ranu
  • Squadron 42 od Chrise Robertse má být inspirovaný tímto dílem.
    • PreidaQ
      To jako, že se tam budou trávit dlouhé hodiny v dopravním prostředku děláním ničeho?
    • Wow, tak to sem nevěděl. Hype level increased.
  • 0011
    Pochybuju, že se jim podaří překonat Spec Ops The Line, obzvlášť jak tam říká "we take the motion picture and turn it into imersive interactive experience" aby to nebyl další nudný interaktivní film s qte
    • Taky myslím, že už jednu takovou hru máme (Spec Ops: The Line).
      • to jsem asi v tom případě hrál 4x úplně jinou hru, ano je to koridor, ale není to interaktivní film a qte fest jako heavy rain nebo záplava her od telltales a podobné, nic proti nim, ale není to zrovna můj šálek kávy, jenom si myslím, že převést film do hry ve většině případů nebývá zrovna herní terno, čest vyjímkám jako jsou některé díly spidermana. Spec ops se inspiroval, oni chtějí převést film, který aby byl věrný tak je pro ně formát her jako jsou "adventury" od telltale nejvhodnější medium, ale já radši po páté rozjedu spec ops než další interaktivní film
    • Pochybuju, že lidi zodpovědný za Pillars, New Vegas a Zaklínače, čili osoby s poměrně jasnou úchylkou směrem ke komplexnim RPG, se vydaj cestou interaktivního filmu s qte.
      • no podle mě je chyba, že se snaží převést film a ne ho převyprávět ve prospěch hratelnosti jako spec ops
        • Tak jestli jsem to správně pochopil (a je dost možný, že ne), film by měl sloužit jako základní dějovej rámec, ale nemyslim si, že by se snažili otrocky překopad film do herní podoby 1:1. Uvidíme, vzhledem k tomu, že o tom projektu dohromady nic nevíme, je poněkud předčasný cokoliv vyvozovat. Souhlasim, že herní adaptace filmů a vice versa bejvaj většinou odpad. I když i výjimky existujou, třeba Wolverine byl docela fajn (ale tam byl zase odpad ten původní film).
          Každopádně to vidim tak, že pokud se fakt budou otrocky držet filmu, skončí to špatně, ale kdyby si vzali příběh, postavy, atmosféru... no prostě to, co bylo na filmu skvělý a naroubovali to na hratelnost á la New Vegas, nemuselo by to bejt vůbec špatný.
  • Dobré ráno, Vietname :) tohle si dám líbit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit