Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkáme si na slevu, přeci jen honit přeskinované nepřátele z 3./4. dílu pomocí oštěpu není můj šálek kávy. *6*
  • Tomas65SVK
    Konecne hra kde sa budem citit ako doma na slovensku *1*
  • smejki
    Copa do mezolitu, ale SLOVENSKO!
    • No davá to smysl kde jinde najdeš prostředí kde se toho od te doby vlastně nic moc nezměnilo
  • Pěkný dokument, nicméně nechat mluvit některé ty francouze anglicky je fatal error a je velice obtížné tuto frenchglish poslouchat a rozumět, co říkají.
    Průvodce dokumentem je super (rodilý mluvčí), ten jeden francouz mluví taky celkem obstojně, zbytek iritující hrůza bránící v dokoukání dokumentu se zvukem.
    V těchto případech bych bral rodný jazyk + anglické titulky.
    • Koukněte zde: Je to s EN titulky v obraze a CZ si můžete zapnout. https://youtu.be/DvvAeukWE2o
  • Hra se spíš odehrává v období Fantazolitu, tedy fantaskní období někde v době Mezolitu. Přesto však na to celkem čekám a mohla by to být sranda, pokud nějak překousnu to fantasy.
  • Krescz
    doporučuji podívat se na první lestplay/walkthrough videa, vím, že to s hraním nemá moc společného, ale aspoň si uděláte obrázek sami....ta hra je tak špatná až to bolí *11* (už jen to rozdělávání ohně by mohlo nějak vypadat...každé křoví hoří jak nasáklé benzínem), hry od ubisoftu mají vždy super téma, zasazení, zápletku, které totálně pokakají, každá jiná firma by z toho udělal majsterstyk
    • FansLunacy
      Jasně, protože Tebe by bavilo čekat bůh ví jak dlouho u jednoho keře, než ho zapálíš, protože v reálu by to tak bylo ... *7* Všechno má vzplanout podle fyzikálních zákonů jinak rychle či pomalu, oukej ... Pls, běž do článku recenze na Bloodborne a běž tam hejtit, že by jsi měl správně chcípnout na jednu ránu a nebo že tam sekerou nerozbiješ dveře do baráku a že různý bedny z různýho materiálu rozbiješ na jedno seknutí ... A pak napiš že Bloodborne je sice jedna z nejlepších her na PSko a FromSoftware dělá souls hry super, ale jsou tak nereálný, že je to vlastně tak špatný až to bolí ty troubo ...
  • Miluju lidi co hodnoti hry na zaklade videa :)
    • Ja miluju lidi co tvrdi, ze "az to vyjde tak to bude mnohem lepsi a bez bugu" u zabugovane nehratelne ubohe a nezabavne bety/preview etc. *5*
    • Magister_Peditum
      Když už jsme se párkrát trefili, tak proč to nezkusit znovu?
      • FansLunacy
        Oprava .... Když už to tak párkrát bylo, proč nenaflusat i na další, ještě doposud nevydanou, hru ... Protože to bych byl vůl, abych se na něco těšil a hejting je dneska tak cool ...
        • cool je byt ublizeny a brecet, kdyz nekdo kritizuje tvou oblibenou hracku
    • Lze to, ale to proc to lze je nad tvoje chapani.
  • To je všechno moc hezký, ale jelikož tam narvali spoustu "fantasy" obsahu jakožto ptáků shazující kamínky a jezdců na prehistorických zvířatech, tak mě to vlastně navzdory zajímavému zasazení absolutně míjí.
    • Já právě očekávám, že díky tomu bude hra zábavná. Vy chcete "realistický pravěk"? To už si snad musíte dělat zadek..
    • Magister_Peditum
      A převtělování se do "krvežíznivého" mamuta. *15*
      • Samotářští samci slonů jsou často velice agresivní, mstí se lidem, pokud jim člověk ublížil a jsou nadmíru nebezpeční. Proč by na tom mamut nemohl být obdobně?
        • Magister_Peditum
          Jako že se do samců slonů převtělují lidé a pak s nimi rasí jiné lidi?
          • Ten, kdo se dokáže ztotožnit s tím, že hraje za pravěkého lovce, by se měl bez větších obtíží dokázat ztotožnit s tím, že se dokáže převtělit do mamuta. Je to HRA, vážení... *7*
            • Paulcz
              Já se dokážu ztotožnit s tím, že se převtělím do mamuta, ale pravěký lovec mi už dělá nemalé problémy, nevím jak to řešit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit