Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warzone 2100
  • Tak něco propracovanější na způsob stařičké Nether Earth by nebylo špatné.
  • Zní to dobře. Pokud bude hra zábavnější a rychlejší než Grey goo, tak jdu do toho :).
  • Takže jim zisky z 8-bit nestačí na najmutí "vkusného" grafika. Nemusí to mít high-res textury, ale ať se na to dá alespoň koukat. Je s podivem, že dříve to s minimálními HW nároky šlo. Dneska jsou stroje úplně jinde, ale koukat se na to nedá.
  • Jiste kazdeho stratega potesi zabery z kamery nalepene az na zemi. Protoze to je duvod proc strategicke hry hrajem /ironie :-)
  • Blue.Shark
    Grafiku vem čert, když to bude zábavné, může to být klidně černobílé. Trochu mi ale dělá starosti ta modularita jednotek. Série Earth to zkoušela a jakmile se to přežene s možnostmi, ta mechanika přestává být zábavná.

    Earth 2150 umožňoval vytvořit si jezdící pevnost ježící se zbraněmi. Earth 2160 se snažil tuhle věc trochu vybalancovat a vzešel z toho spíš chaos. Modularita je sázka do loterie, snad si tvůrci vsadí dobře.
    • jamar28
      Třeba ve Stellaris to nakonec vcelku zvládli. Řeší to tam energií - čím lepší zbraň/štít/pohon/whatever, tím větší spotřeba energie a tím samozřejmě i vyšší cena. Nicméně na začátku tam bylo pár buildů (vlastně jen jeden), který byl naprosto bezkonkurenční, takže se vždycky směřovalo jen k němu. Tady se bojím toho samého. Můžou mít třeba stovky různých možností, ale bude to k prdu, když tam bude ultimátní set, který překoná všechno a bude vládnout celé hře.
      • Blue.Shark
        Jo, něco takového si představuju, že se stane. V Earth 2150 to bylo podobné. Moje oblíbená strana, UCS, mohla v určité části hry vyrábět mechy, na které se vešly dvě těžké pozemní zbraně a jedna protivzdušná. Od té chvíle nebylo silnější kombinace.V Earth 2160 se snažili o balanc ve smyslu zkombinovatelnosti jen některých zbraní a podvozků. Vznikaly tudíž klasické glass canony, které mě vyloženě vytáčí.

        KKND 2 jsem minul a na Stellaris se v budoucnu chystám. Díky za tipy :)
    • XorxoxTalarius
      No hadam ze cim lepsi zbrane na jednotku nasadis, tim bude drazsi na postaveni, podobne to melo myslim KKND2, kde jsi mohl postavit super utocny tank, ale nepritel byl za cenu jednoho toho tanku schopen postavit deset lehkych
  • To je mobilna hra? Grafikou tak vyzera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit