Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já jsem začal hrát, na 19" lcd na X360 a taky zprvu nevadilo.

  • Jack1947

    Podle mě je tam antialiasing... krom rozlišení a hry jedou 30fps ( některé 60).

  • Není až tak pravda. Naprostá většina her vypadá na obou platofrmách úplně stejně. Pár dalších se liší jen když máš 4k televizi. A na pár ojedinělých kousích poznáš rozdíl jen když si to zobrazíš vedle sebe. Jako když bych ti pustil videa ze sto náhodných her hraných náhodně na PS4 nebo na Pro, tak u kolika rozpoznáš na čem to bylo spuštěné?

  • KrejciPetr

    Tak teď opatrně, aby to nezačali sekat co rok to nový díl. Už teď základní šablona hry hodně smrdí syndromem Ubisoft open world her :D. Na každý aspekt hodili jistý twist, ale stále v reálu jsme tam měli věže pro objevení mapy, milion vedlejších questů, mapu přehlcenou ikonkama a farmení materiálů, aby člověk mohl nosit víc věcí.  Prostě Far Cry v lepší světě s fajn příběhem :D. 

  • Jack1947

    Proč ? a rozepisovat se nemusíš... stačí napsat že ta hra byla na chvilkové odreagování, pro staromilce hlavně.

  • radim.zaty

    Takhle to nefunguje :)

    Já taky kupoval PS4 jen kvůli jedné hře, Bloodborne, s tím, že ji když tak pak prodám, nebo daruju někomu z rodiny.

    Jenže po dohrání BB jsem si řekl, že ještě zkusím Last Guardiana, pak Horizon, mezitím vyšel SOTC Remaster, pak jsem testnul God of War (i když ten mě nějak přestal bavit) a když už jsem byl v ráži, tak jsem nakonec tu PS4 daroval synovci a koupil jsem si PS4 Pro :)

    Pravda, cítím se stále jako PC hráč, i tu PS4 mám připojenou na pracovní 27" QHD monitor v pracovně, ale prostě jsem se nějak smířil s tím, že některé hry na PC nikdy nevyjdou a než fňukat v diskusích, prostě jsem těch pár tisíc utratil :)

  • homeles8

    To mě bylo líto že už byl konec. Ale nehrál jsem to furt jen když byla ta správná nálada. Víc bych ti to rozepsal někam do SZ

  • Jack1947

    Už jsem zde postoval co mám, tím sousedům pocuchám dostatečně nervy - ale mě vlastně stačí málo ( malej pokoj nevměstnal bych tam 7,1 satelity lol) Mě šlo spíše o tu monotonost a repetitivnost hry prvníícvh pár minut bylo celkem super vlastně než jsem našel všdchny zbraně ale potom nudda nuda ubjejicí až to bolelo, když už jsem si myslel že ten bos byl vážně poslední... další kolo. Jo na pár minut dejme tomu na více už pomalu případ pro choclouška.

  • homeles8

    Tak já jsem úchylnej na zvuk elektrický kytary, když jsem si koupil svojí první, tak mě tejden bavil hrát jeden akord dokola :D A v DOOMovi je ten zvuk úplně brutální a k tomu zabíjení se mi hodil. Navíc mám repro Yamaha NS-777 původně koupený ke gramofonu, ale nakonec jsem koupil zvukovou kartu a připojil i k PC a ten zvuk je dokonalej ♥ Akorát to stálo předloni 30k ,- no. Ale jinak doporučuju krásnej zvuk i k PC, pak sou všechny hry lepší.

  • Ježiš, vždyť koupíš konzoli, dohraješ všechno, co chceš a prodáš dál s minimální ztrátou. Nikdo tě nenutí si to všechno nechávat.

  • Jack1947

    Opčaně podle mě se ta rychle přejedla a začla nudit... ale každý jsme nějaký holt😛😉

  • Jack1947

    Nikoli PS4 PRo která se vyplatí více už kvůli lepšímu výkonu a grafice.

  • Švýcarská Dignitas taky léčí deprese.

  • Nebudu kvůli jedné hře kupovat konzoli. To je jako kdybych kvůli jedné krávě kupoval hnedka kravín. Jsem spokojen s pc a to mi stačí. Jen bych si rád tuhle hru na něm zahrál. 

  • to jsem samozřejmě hrál v dobách ps3, ale právě ps4 nic jako resistance nebo killzone nemá...

  • radim.zaty

    Jetá PS4 stojí cca 3k, to je zadarmo a těch exkluzivních her, které si na tom můžeš zahrát.

  • ucho

    a co trilogie Resistance? jasný, není to na PS4, ale na PS3 to byla exkluzivita a silná solidně. první díl byl ještě trochu graficky slabší, ale ty další dva naprostá paráda.

    ale jinak mi přijde, že v současnosti už čistokrevné FPS ala Doom a Wolfenstein moc nefrčí.

  • Je jen škoda, že tahle hra nevyšla na počítač. 

  • žádné dobré FPS hry už snad ani nevychází

  • Derp_1337

    Osobně mi vůbec nevadí, že všechny dobré FPS hry na PS4 jsou zároveň multiplatformní. Z principu preferuji hraní FPS her na klávesnici a myši, takže radši PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit