Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ceska bez cestiny. Nie vdaka neplatim, stiahne zadarmo lebo je bez cestiny od cechov
  • Corvus
    Kurňa já se tak strašně těším!!! Tohle bude taková pecka. Na hře se mi zatím líbí úplně všechno. Vede grafická stránka a téma, ale líbí se mi koncepčně i po té hudební. V kombinaci s Neuromancerem to bude lahůdka! Osobně by mě zajímalo zda bude nějaká sběratelská edice? Okamžitě bych do toho šel.
  • Už aby to bylo venku *14*
  • Uvažujete o tom, že by byl Dex dostupný i na GOGu? Až vyleze z early accessu?
    • No mne by hlavne zajimalo jak to bude/je s puvodne proklamovanou OUYA exkluzivitou (tusim 2 mesice) na kterou meli dostat Dreadlocks nejakej baksis podle uspesnosti KS kampane...
      OUYA jako platforma je celkem mrtva, ale zajimalo by mne jestli treba early acces na steamu neni brany trochu jako podraz na tuhle dohodu :)
      • Ted na GDS jsem se jich ptal. Ouya exkluzivita se nevztahuje na PC. Btw. měli tam hru na Ouye, sice to vypadalo hůř, ale hrálo se to dobře a plynule :)
        • Aha :) Dik za info :)
  • V minulém příspěvku jsem se divil, proč má hrdinka dlouhej krk, ale je to OK, maj ho dlouhej zjevně všichni...
    • Opravdu nechápu proč se tato hra na games.cz tolik propaguje. Jde jen o 2D plošinovku, jakých jsou hromady. Chápu, že je to české, ale to přeci neznamená, že o tom musí vědět první poslední a že z toho vyleze dobrá hra. Upřímně, nevypadá to nic moc a nic moc se to ani nehraje. Na Stemu jsou v Early acces mnohem lepší hry.
      • Je to česká hra a takovou by český web měl zmínit alespoň trochu častěji než jiné. Navíc to na relativně menší projekt vypadá famózně!
      • Nejde o 2D plosinovku, ale o 2D openworld RPG... (v mezich moznosti) ... takovych clanku a ty si neprectes ani zakladni informace :P

        P.S. Nejak zvlast se nepropaguje, do nedavna dlouho zadne info nebylo, ted je ze setrany Dreadlocks akorat par updatu v posledni dobe protoze by se meli pomalu ale jiste dostavat k vydani plne verze...
      • A už si to hrál?.. že víš, že se to nic moc nehraje??? A podle toho co vím, tak je to 2D RPG(a upřímě moc podobných neznám)... pod pojmem plošinovka, si představuji spíše nějakou arkádovou 2D hopsačku... Co se týmá mě, tak vizuálně se mi to podle obrázků a videí líbí hodně... a jsem rád, že se tady čas od času o Dex objeví nějaká informace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit