Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se ta hra vzhledově docela líbí a po pár hrách musím říct, že to ma dobrý system zbraní. Velke minus je mapa... divné lokace, nedodelana (je to beta, což to zachraňuje). Dobrý napad s tím cashem a ještě by měli udělat to, že si budete moci vybrat kam skočit a je málo lootu. Prakticky kdo najde první zbraň, tak okamžitě vystrili všechny ostatní...
  • BR se vyvinul z DayZ, jen je tam míň survivalu a víc akce. Úpřimně, mně se pomalejší styl líbí víc, ale zas ne až tak pomalý jako DZ. Škoda že DZ je takový nedodělek. Třeba v současných nejpopulárnejších BR je survival aspekt témeř nulový. Chtělo by to imo ten poměr hratelnosti nějak poštelovat. Např. přijít s BR kde by zápas mohl trvat i několik hodin s možností se odpojit...
    • BR tu byl dlouho před DayZ, jen nikoho z herního průmyslu nenapadlo inspirovat se u Japonců.
    • Jo nebylo nad to, když jsi po 2 hodinách hraní chcipl, protože jsi nenašel v celém městě otvírák na konzervy. Opravdu zábava to pomalé tempo.
      • Stačí ti nůž a když máš hlad najdi si jabloň
        • Navíc nuž lze vyrobit z kamení a dá se chytit slepice, kterých je všude plno nebo rybarit. Já zde neobhajuju DZ. Ale každý má jiný vkus, nekomu vyhovuje instantní akce a množství fragu za zápas
        • Jack1947
          Ne pokaždé se to povedlo navíc těch jablek musel sníst docela hodně aby přežil.
  • Upřímně, někde jsem to dneska na chvilkzu zahlídl, novinku o tomto a regulérně jsem si myslel že to jen daná game news site zpožděně informuje o aprílovém vtípku daného studia (!) (beze srandy)... a on to evidentně vtip není...
  • Podle traileru i pojetim zcela ocividne hodne rychla zplacanina, ktera by se mela prizivit na aktualni vlne zajmu o tenhle zanr. Odvazim se tvrdit, ze tohle je proste zoufaly pokus o zachranu studia a jestli jim neprinese nejake penize, tak Bosskey proste skonci. Takze se jim zase tak moc nedivim, ze to zkousi...
    • Uvidíme jak zareagují nejvetší streameri (Ninja, Summit, Dr. Disrespect) a podle toho se to pak bude hrát nebo nebude. Zatím bych to nezatracoval. Taky uvidíme co na to e sport scéna.
      • Jack1947
        Esport no nevím ? tam se to asi bude prosazovat blbě...
  • Jack1947
    Když tak na to tak koukám tak tam vidím více Saints row/Agents of Mayhem inspiraci v té stylizaci myslím...
  • fortnite prsklej s gta san andreas. Inovace žánru 0

    Očividně chodí neúspěchu rádí naproti.
  • Podobne vytvory radsi oznamit bez traileru...
    • Podobne vytvory radsi neoznamit...
  • To vypada tak priserne a bez napadu...
  • Ooo tak to je poradna gayparada :D
  • Jack1947
    Takže selžou podruhé ? že je to teda baví... *7*

    Na rrduhou stranu když to je teda frytuplej takto třeba úspěch mít bude a já si to rád zkusím. I když úvodní obrázek spíše odrazuje. Než naopak *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit