Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bobe, jses expert... ctrvrthodinova honicka Mustang-vs-Charger po Friscu nebude v 10. minute filmu... LOL
  • Acch! Rozne vahy aut, rozne tereny... este sa zabudli pochvalit za to ze aj otexturuju auta, dokonca aj kolesa sa budu tocit! *11* Nevidia ako nerealne sa v ich hre spravaju auta? Hranate zabacanie, prehnane zrychlenie... *16*
  • docela kec
    https://www.youtube.com/watch?v=31JgMAHVeg0
    To co predvadeli na predvadecce, fakt nehrozi. Jejich auta jsou jak vodni postel na lyzich. Kdezto ten mustang drzi jak pribitej a z kazdeho pohybu jde citit vaha...
    • Co ti budu povídat, film je film, sám jsem majitelem mustangu 68, ne sice fastbacku, ale to auto je prakticky identický a jak ve filmu to rozhodne nedrzi, když na to slapnes tak se cejtis jak když plujes a ses rad, ze zijes :))
  • Možná si to i stahnu abych tu pak mohl nadavat jake je to sr*cka.
  • Ta kamera je příšerná. Pořád cuká a mění vzdálenost. To pak vytváří celkově divný dojem z jízdy.
  • Bullituv pripad jsem videl jednou v televizi a asi po 15 minutach kdyz se nic nedelo jsem to vypnul. Tehdy se tocili hrozne nudne filmy.
    • Kdyby se ještě dnes dělali tak dobrý filmy jako tenkrát, tak by nebyli takový zdegenerovaný p*či jako ty. A teď si běž pustit nějakou předigitalizovanou sr*čku od Michaela Baye, ty k*ndo.
    • Presne, spousta dnesni generace ani nevi kdo to mcqeen je, ja si to taky musel vygooglit.
      • prý hulvát, který se choval ošklivě k ženám i hereckým kolegům a byl až příliš často pod parou, ale zároveň skvělý herec
  • DonVirtuous
    Nějaké verdikty budu dělat až si hru zahraji. Podle videa se mi ale zdá, že hra bude i v tom jízdním modelu naprosto ignorovat vyšlapanou cestu skvělým jízdním modelem ve druhém dílu. Hodně lidí nadávají na Vávru proto jaký je, dělat hry ale umí, a tady jeho chybějící kontakt s mediem ( stejně jako částečně u dvojky) jde sakra vidět...
    • "skvělým jízdním modelem ve druhém dílu" *8* OMG Slyší se vůbec ? Možná měl nějaké DLC co zásadně měnilo jízdní model , ale jinak jízdní model v Mafii 2 byla vůči jedničce neskutečná srajda proboha ...
      • Jízdní model v Mafii 2 je špičkový, samozřejmě jen za předpokladu, že vypneš všechny asistenty.
  • Bla bla blaaaa PR kecy... odladeno pro kontrollery konec pribehu...
    • Tak jako srovnej si ovládání na šipkách a na kontroleru (digital vs analog) a zjistíš, že pokud by šlo o "simulátor auta", tak spíš na šipkách by to bylo nehratelné... Pc fan-boy alert...
      • Fanboy alert zase pekne vypni soudce... Ja nemam nic proti controllerum, GTA5 a Carmageddon Reincarnation hraju na controlleru... Ja mam neco proti PR lide co nam neustale vesej buliky na nos jako tohle jejich specialni neco bude jiny nez specielni neco nekoho jinyho... pritom aby se to dobre ovladalo na controlleru - pro kterej to navrhujou primarne, mas jenom omezenej vysek toho jak se to auto bude chovat aby sis nerozlobil hrace... =D tudiz muj predchozi prispevek, sou to jenom PR hemzy, nic z toho co rikaj neni realita.
  • Film jsem videl mozna i 3x a videl jsem bohuzel mnohem vic filmu s honickama velkych americkych bouraku, takze jedno vim naprosto jiste. Predvadeny jizdni model vubec neodpovida velikosti a vaze tech vozu. Chova se jim to spise jako maly, odlehceny predohrab.
  • Asharak
    Kvalitní PR *5* Tak šup ať už je demo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit