Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nova hra s Conanem? Shut up and také my money!!! *14*
  • Age of Conan do dneška považuju za zjevení mezi MMO. Je to od začátku dospělá hra s nejlepší atmosférou, co jsem v MMO zažil. Jen škoda, že to nakonec stejně bylo to klasické MMO. Kdyby udělali single player (coop podporu bych uvítal) hru s parádní atmosférou, bylo by to super. Takový Skyrim (nebo spíše Gothic) ze světa Conana, dospělejší, surovější a bez bethesďáckých hloupostí, které všichni známe. To by se mi líbilo.
  • Já bych nejradši viděl nějaké pořádné hack-and-slash RPG. Něco ve stylu Severance: Blade of Darkness se špetkou Dark Souls a Dragon's Dogma.
  • MickTheMage
    Hmm, pri Age of Conan - kto pamata tu uvodnu cast - som si hovoril, ze by to bolo perfektne singleplayer RPG z Conanovho sveta. A paradne to fungovalo. Bohuzial potom nastala "normalna" MMO cast a cele to islo do pr...ec. Takze pokial by dokazali spravit vyborne RPG z Conanovho sveta, bolo by to genialne :)
    • Mně se teda hodně líbilo i to MMO. Tutorialová část na Tortage byla samozřejmě super (i to kombinování SP a MMO ve dne a v noci), ale i dál to byla jedna z mála (jediná?) seriózních fantasy MMO bez papundeklových brnění a bakelitových mečů, případně korejských holčiček a mončičáků. Cokoliv v duchu Age of Conanm SP i MP, vítám.
      • Chumbaba naprosto s tebou souhlasím!!!
  • Grand
    Age of Conan 2 prosim.
    *4*
  • další epic fail?
  • Kdyby se někomu povedla dobrá online hra z prostředí Shadowrunu. AO bylo celkem povedené, ale svoje nejlepší roky už to má za sebou. Conan mě nebavil. *9*
  • radeji bych hral za barbara Cohena, nikdo lepsi nez Arnold nikdy jako Conan nebude a samotne knizky jsou docela brak
    • Tak ty knizky jsou sbirka povidek, nektere jsou celkem dobre, nektere nic moc. Dobry pribeh v nich ale nenajdes, protoze to stejne vzdycky skoni tim, ze tam pribehne conan a poseka vsechny. Spis jen popisuji opravdu zajimavy svet a kdyz mas predstavivost, tak to muze celkem zabavit.
      • jediná Hodina draka není povídka, je to spíš novela. A mně se Conan jako oddechová literatura četl skvěle, většina těch povídej se mi líbila docela dost
    • od Howarda není nic větší brak než Paní Jezera *15*
  • "Počítat bychom ale měli spíše se singleplayerovou hrou než s onlineovkou"
    ---
    hurááá, po metrosexuálním a zženštilém Geraltovi konečně nějaká pořádný fantasy hrdina.
    něco pro fanoušky - nejlepší filmový soundtrack všech dob

    https://www.youtube.com/watch?v=1_xgecR0ifo
    • Pan Drizzt ma hned dvojitou pravdu! Za prve geralt je v porovnani s Conanem akorat tak k smíchu. A ten soundtrack z linku je proste dokonalej!
    • del0
      Hážeš perly sviním...
    • Krescz
      pusť si ten soundtrack a stoupni si k zrcadlu.....připadáš si teď jako velkej hetero chlapák?
      • před zrcadlem si pouštím tento song
        https://www.youtube.com/watch?v=IvZJTcpX7GY
        *8*
  • och, tohle potřebují přímo žil, po všech těch Geraltech potřebuji špinavé fantasy naprosto nutně, navíc Age of Conan je skvělé mmorpg s výbornou atmosférou, takže se o výsledek nebojím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit