Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prey byla naprosto skvela strilecka s mnoha skvelymi napady, prey 2 vypadalo naprosto uzasne.
  • To jen podtrhuje celkový úpadek nejen herního průmyslu.
  • Prey 2 vypadalo dost slušně. Jednička se jim moc nepodařila, ale zdálo se že už dostávají ty správný vyšimluky na druhej díl. No škoda, prkýnko na klepání řízků doma nemám.
    • Ilusiveman
      Jediný, co se tady nepodařilo, je tvůj potrat člověče.
    • Jack1947
      To si říkáš hráč? ten je přece tělem i duší bez rozdílu , nemá danou platformu a nepohrdne ani handheldem v podobě mobilu... ano hrát na mobilu by mne bavilo, ostatně v době kdy není na pc do čeho píchnout - nebo i jinde.
      • Oprava: Ostatně v době, kdy HLAVNĚ na PC není do čeho píchnout.
        • Jack1947
          Cože? to si opravuješ možná tak ty v hlavě. *3*
  • Daniell605
    Takže bude žaloba od tvůrců Evil Within? *1*
  • Jack1947
    Takže další větší studio co spadlo do mobilních her, gz *7*
    • Velke studio o.O
      To ti vypravela babicka?
      • Jack1947
        Já nevím jak rozlišuješ studia ty ale pro mne je každé studio co udělá AAA hru svým způsobem větší... INdie většinou jsou menší ale to nic nemění na tom že takhle tedy by chodit neměli, kolik fandů Prey zklamali a proč? Kvůli mobilům, to dost pochybuji. *7* *3*
        • to je dost pomyleny pohled, nezalezi preci na velikosti studia, ale na velikosti investora. i tri lidi muzou delat aaa hru kdyz jim to nekdo zaplati. A zrovna prey je prikladem stredni/male firmy ktera prorazila diky silnymui investorovy.
          • Jack1947
            Tak jo děkuji za osvětlení... opět se alwe vracím k méme komentáři a to že je to škoda. Tím víc že ambice,síla a jiné předpoklady by byly přesto se někde stala chyba.
  • takova skoda pray 2
  • Princ.Jablon
    To je moc no...odpískat tak skvěle vypadající Prey 2 po X letech a radši vydat "exkluzivitu" na tablet...mimojiné...hrát takovou hororovou hru v metru plném lidí cestou z práce, to musí být atmosfera strachu jak vyšitá
    • Sr_Lobo
      Ani mi to nepripominej... to ze zrusili Prey 2 sem voplakal vic, nez, kdyz sem zjistil co vzeslo z Colonial Marines:(
  • Kedaro
    Amazon orientovaný na android a hru vydají pro ios...
  • Hm takže Prey 2 nevznikne "díky" hře pro matlače obrazovek... co na to říct...
    • Ja si myslim ze za to muze nintendo64

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit