Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    sTRČTE sI tO Už...
  • flash789
    Co to zase je? nekoho udivuje ze ve hrach jsou objekty v kterych jsou predmety? A jako ze to vymysleli v owervatchi nebo co? To se mi snad jen zda...
    • Trošku se to vtom tvém mozečku pomotalo, hlavní pointa byla že s overwatchem se projevila skutečná síla tohoto modelu nakupování, ikdyž já bych osobně řekl že to bylo ještě o chvíli dřív s CSkem
  • To jiste ... trebas ... rift ... joo to je ta letita hra ... ktera by byvala nebyla uplne spatna ... kdyby ... prave tyhle kravoviny ji prakticky uplne porhbily a to az tak, ze to prakticky nikdo nehraje. Prakticky ze vseho padaj bedynky ... ze kterych padne cosi random ... z 99,9999999999999 ...9999999% trash.

    Takze misto aby hrac vedel, ze ... kdyz bude hrat xyz hodin, tak si postupne vyhraje to co ve hre chce ..., at uz je to cokoli ... tak vse vsude pada zcela random. A jop, muze si koupit za $$$ bedynky, ve kterych ma sanci na nesrackoidni obsah ...+0,0000000 ...1%.

    Dalsi uzasna vec na to tema je ... BDO ... to je taky parada ... soudruzi daj vsem bedynku, ze ktery ma vypadnout jedna cast top zbroje ... a VSEM ... 100% ... padne presne STEJNEJ item ... a z toho setu samo ten nejhorsi, kterej nikdo nechce ... a "naprava" ? lol ... druha bedna ... ze ktery vypadne ne teda 100%, ale 98% ... podruhy presne totez ... megalol.

    A pak se divej, ze to nikdo nechce hrat ...
    • nightborne
      Z tý druhý bedny byl red nose tak 50%, baj voko, ale chápu tvou pointu =).
    • Pane Tečky, jste to vy?
  • TheGGG
    takže žádný single, nebo odpad ve stylu for honor, co je na 5 hodin... *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Především všechny hry s loot boxama a dalšíma oserama, s kterýma hodlají ty korporátní pucflekové přijít, se obejdou beze mě a já bez nich.
  • ucho
    napadla mě revoluční myšlenka. šlo by ty loot boxy prodávat vydavateli? brázdil bych moře a hledal poklady, no a když bych našel truhlu, tak ji prodám za chechtáky.
    • Mě tvůj příspěvek inspiroval k tomu, že by nebylo od věci vzít třeba 100 nově vydaných her, narvat je do loot boxů a pustit to mezi lidi. Každý by dostal jednu bednu a v té by dostal hru, kterou si koupí. Tohle by se hodilo vydavatelům do ksichtu s tím, že jejich zisky budou čistě náhodné a hned by tyhle 3,14čoviny přešly *1*
  • "hell yeah!" - redaktori games
  • Neco mi rika ze budto se ty "lootboxy" kupujou za krystaly ktery se kupujou za realny prachy, nebo jsou ty truhly zavreny a za real prachy se kupujou klice.

    Jo jo super system, jen tak dal......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit