Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mohli by ste radsej spomenut, ze o 2 tyzdne vychadza reedicia jednotky so vsetkymi DLCckami na XONE a PS4 :)
  • Mato1987
    LOL, ďalšia hra, ktorá ma hneď po oznámení výsostne nezaujíma. Je celkom zaujímavé, že aj jeho predchodca vo mne vyvolával podobné iniciálne pocity a nakoniec to dopadlo tak, že pre dojnú kravičku SE vyšlo takmer 40 DLC !!! No nekúp to :D ešte dnes po viacej ako dvoch rokoch od vydania je cena všetkých DLC dokopy takmer trojnásobkom ceny originálnej hry.
    Dovidenia a dopočutia priatelia
    • Na to, že tě nezajímá máš docela přehled.
      • Mato1987
        ďakujem
  • Jack1947
    MM dnešní trend se bohužel nevyhne ani této super hře takže zatím sbohem spící psíci... ( neznamená že nezkusím).
  • Sorry, ale to si fakt dělají pr*el? Sleeping Dogs pro mě byla jedna z nej her roku a na dvojku jsem se těšil víc, než na spoustu jiných zvučnějších značek, to snad ne toto :( Pokud to fakt vyjde jen online a není to kec, přeju jim co nejnižší prodeje a hodně mě naštvou.
    • clovece kdybych mel prachy, zael bych k tobe na navstevu a koupil bych si to pred tebou 1000 krat, abych te nasral.
  • Morraw
    Online mám rád. Sleeping Dogs byli super. Tohle může být dobrá aletrnativa k APB Reloaded a zajímavý je ten koncept budování gangu. Snad se dostanu do té bety.
  • Taková dobrá hra, měla našlápnuto se zařadit po boku velikána GTA a oni to takhle podělají. No to snad ne ..... *10*
    • Zařadit se po boku GTA? Dokonce někdo dole píše konkurence pro GTA? No to snad ani nemůžete myslet vážně, i když se mi SD hodně líbilo, GTA to prostě nesahá ani po kotníky a je jedno, s kterým dílem to budu srovnávat. Možná v příběhové části má SD částěčně navrch, to je ale asi tak vše.
  • kubi-wan
    Online? Tak to ať jdou do p*dele!
    • Souhlas kamo
    • BoB.2
      Sašo.
    • Ty jdi do p*dele! Tyhle výblitky si nech pro sebe.
      • Proč? Má pravdu....
        • Nerozumím tomu, jak tím přespěl do diskuze. Mindráky si může ventilovat na kus papíru.
          • kubi-wan
            Milý Ruste, já nemám mindráky, jen jsem se podělil o moji reakci na to, že z kvalitní singleplayer příběhový akce udělaj další z nekonečný řady onlinovek.
          • vonTossis
            Myslím, že to není mindrák. Na mindrák vypadáš ty. Taky s ním souhlasím. SD se mi líbí mnohem více než celá GTA série a hodně jsem se těšil na pokračování. Když jsem se dozvěděl tuhle informaci, v hlavě mi blesklo úplně to samé. Ať jdou do p*dele!
            • to je zajimave, me blesklo hlavou jedine, a to ze zase budu v Honk Kongu, online neonline. Whatever. Stop complaining and deal with it. Koukam ze se zase zacina utvaret jediny spolecensky prijatelny nazor "at jdou do p*dele s online" a rozhodne se k nemu nebudu pridavat.
            • Přesně! SD vypadal jako dobra konkurence GTA, ale tohle *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit