Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je skoda,ze to odneslo jagged alliance,ktere bylo dost nedokoncene a vydane prave kvuli tem problemum s prachama...
    navic to zamrzi,kdyz jsem tu hru podporil na kickstarteru...doufam,ze se toho ujme aspon komunita a dostane tu hru alespon blizko ke kvalite modu 1.13...achjo
  • Je to stejny pripad jako Shadows: Heretic Kingdoms - vydavatelem pro obe hry je bitComposer, ktery ma ted velke financni problemy a ....
  • Kym nevysiel Ancension, povedal by som, ze ziadna skoda...ale ten bol naozaj dobry.
  • to je tak, kdyz si lidi mysli, ze jim slavna znacka zajisti uspech...kdyby prisli s necim vlastnim a originalnim, mozna by tu jeste dnes byly
    • XorxoxTalarius
      Tak ono zalezi jak se k te slavne znacce postavis, pokud udelas neco co fanousci te znacky opravdu chteji, tak mas uspech zaruceny a jakkoliv je napriklad Ascension zajimavy, velmi mne odrazuje prave jeho zpracovani a barvickovitost ktera me proste do daneho tematu nesedi
      • Opak je pravdou, to co mě odradilo od koupě je eliminace MP. SHA vypadá výborně a atmosfericky.
  • Jack1947
    Tak takhle to končí... ty vle jsem se lekl že to je Deathwing to by mně nasrali a moc. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit