Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, nevim. Tesil jsem se. Ale par veci mne zarazelo. Divny mi prislo uz kdyz ve vyvojarskym deniku popisovali, jak vse delali mapu ze satelitky... bezna praxe v BIS, ale normalne eee. Taky maji dost otevrene mesto, nevim jak by to streamovali, ale tohle by asi slo, zvlast na ue4. A pokud si nekdo vsiml, dodnes neukazali ani jedno auto.
  • Nemrzi *2* jednička bylo oproti třeba State of decay hovadina.. Radeji bych videl nejakou dobrou RTS strategii na tohle tema, taktickejch strategii a first person her uz mam plny zuby.
  • Inquisitor
    Já myslel, že je na tom obrázku ghoul z falloutu.
    • Sr_Lobo
      Myslíš třeba oblíbence Harolda a jeho nerozlučného přítele Boba *3*
      http://vignette2.wikia.nocookie.net/fallout/images/0/0f/FO02_NPC_Harold_G.png/revision/latest?cb=20100812023117
  • Hlavně že trailer jak víno už tu je 100 let *15* *15* *15*
    Možná, že už by mohli prachy konečně začít dávat do vývoje her, než do marketingu.
  • Pred par lety si kazdej myslel ze zombie hra znamena automaticky uspech ale dnes uz sou zombie out tak to proste zariznou *11*
    Nejspis se podivali na pruzkum trhu a ted delaji nejakej space shooterosimulator
  • Škoda, těšil jsem se *13* D. light jsem nehrál, čekal jsem na toto protože u DI riptide jsem strávil spoustu dní luxusního odpočinkového gamesení a nechtěl jsem si kazit chuť.
  • Na co DI2 kdyz ma pristy rok vyjit dying light 2 a to bude lepsi engine i hratelnost, questy, zvuk i grafika
    • Opravdu lepší engine? Chrome 5 v Dead Islandu a v DI: Riptide nebyl nic moc a teprve s Chrome 6 vypadal Dying Light k světu. Nečekal bych, že do dalšího Dying Light bude zas nový engine. A Dead Island 2 měl běžet na Unreal Engine 4, který patří ke špičce.
    • Sr_Lobo
      Jestli je to pravda tak se taky moc těšim, DL sem si hodně užil. Akorát nevím kolik toho stihnou do ty doby, jediný co by se mi líbilo vylepšit sou možná questy, pár jich tam nudnejch bylo.
    • Prophet
      Wow, vážně? To jsem nevěděl, jednička byla dobrá doufám že 2 bude taky tak dobrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit