Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Tvl, asi si to blbě pamatuji, ale Assassin’s Creed Odyssey měl příčetnou velikost? Pokud si dobře vzpomínám, tak jestli se na něco opravdu hodně nadávalo, tak právě na gargantuovskou porci kilometrů a maniakální honění se Ubisoftu za čím dál větší herní plochou, kterou právě vynikaly Odyssey a Valhalla. A co mi říkal kámoš, co Odyssey vyzobával, tak to popisoval jako velké utrpení a ke konci byl už opravdu hodně unavenej velikostí světa. Za mě byl příčetný Egypt, ale i ten byl obří. Vyhovuje mi rozsah Mirage. Nicméně podstatné je, jak hodně planety/měsíce v Outlaws kvalitativně zabordelí. Kruciální jsou úkoly a s těmi je Ubi (bohužel) zcela na chvostu mého očekávání a důvěry. Pevně doufám, nic nového pod dvěma slunci nečekám, Ubi mě tudíž může v tomto ohledu pouze překvapit. Hry francouzského giganta kupuji a hraji pouze kvůli nádherným světům, to umí jako nikdo. No, držme si palce.

  • Ani filmy moc neresi velikost planet...vetsinou se dej ,,cele planety,, odehrava v malicke oblasti, takze to paradoxne bude ve stylu SW. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit